Tag: млс лига
Аргентинецот се сели во САД

ОФИЦИЈАЛНО: Игуаин ќе игра со Матуиди во Интер Мајами (ВИДЕО)

пред 3 мес.
Шпанецот се поврзува со ангажман во САД

Во Лацио се загрижени, Давид Силва не им крева телефон

пред 4 мес.
по рецептот на нба

МЛС лига ќе се доигра во Орландо, познат е датумот за рестарт на сезоната

пред 6 мес.
Велшанецот има план

Бејл не сака трансфер во Кина, но нема против за преселба во САД

пред 7 мес.
Бекам се најде во небрано

ВИДЕО/ФОТО: Фановите на Лос Анџелес се потсмеваа со Дејвид Бекам

пред 9 мес.
Европјаните ќе извисат

Бекам ги носи Лука Модриќ и Едисон Кавани во Интер Мајами

пред 10 мес.
Уругваецот размислува за трансфер во САД

Луис Суарез е во искушение поради понудата на Бекам

пред 1 година
Ако реши да го напушти Торино

Трите можни дестинации на Кристијано Роналдо

пред 1 година
Нема шега со Бекам

Интер Мајами ќе биде новиот хит во САД, ќе гo води Карло Анчелоти?

пред 1 година
Дрим тим во САД

Бекам ги носи во Интер Мајами: Кавани, Хамес, Модриќ …

пред 1 година
убедлив пораз во последниот настап

Руни заврши со настапите во САД, напаѓачот се враќа во Англија

пред 1 година
Пред неколку седмици со Ана Ивановиќ по втор пат добија принова

ВИДЕО: Шванштајгер го одигра последниот натпревар во кариерата

пред 1 година
Вестберг не ја ни допре топката

ВИДЕО: Романецот Митрита со маестрален гол од слободен удар

пред 1 година
Остварени се првите контакти

Дејвид Бекам го убедувал Меси за трансфер во САД

пред 1 година
Емери немал ништо против

Месут Озил ќе го менува Руни во САД

пред 1 година
ЌЕ МУ ПРАВИ ДРУШТВО НА ИБРАХИМОВИЌ

Ѕвездата на Бока Јуниорс се сели во МЛС лигата

пред 1 година