Tag: најава
по најавата дека ќе направи трансфер во Турција

Алиоски тврди дека е среќен во Лидс: Ми се допаѓа тука, играм против најдобрите

пред 8 мес.
Неофицијални состави за дербито во Милано

Конте ќе ги одмори Лаутаро и Хакими, Манџукиќ и Тонали на клупата на Пиоли

пред 8 мес.
Продолжуваат возбудувањата во премиер лигата

Лидс и Алиоски ќе се враќат во ритам против Барнли, Ливерпул домаќи на ВБА

пред 9 мес.
Ковид-19 и се е можно

Австралија Опен ќе се одржи на два континенти во февруари!?

пред 10 мес.
ова ќе биде револуционерен потег во фудбалот

УЕФА подготвува сериозни промени во форматот на Лигата на шампионите

пред 11 мес.
Дефанзивецот за дуелот со фаворитот

Серафимов: Зошто да не ја изненадиме Шпанија, сепак и ние имаме квалитетен тим

пред 1 година
Ветеранот е среќен што се вратил дома

Ибрахимовиќ: Не сакам да бидам маскота, туку да носам резултати

пред 1 година
Вечерва го дознаваме вториот патник во финалето од ЛШ

Лион брка прва победа против Баерн Минхен по три порази во низа

пред 1 година
во битката за финале во ЛШ

Лајпциг во обид да го изненади фаворизираниот ПСЖ

пред 1 година
„Ѓаволите“ се фаворити, но не им оди со шпанците

Манчестер Јунајтед против традицијата во битката со Севиља за финале во ЛЕ

пред 1 година
Вечерва ќе ги дознаеме полуфиналните двојки во Лига Европа

Вулверхемптон бара начин за изненадување против Севиља, Шахтјор на мегдан со Базел

пред 1 година
Македонецот најавува останување во Удинезе

Илија Несторовски: Никогаш нема да ја заборавам оваа сезона

пред 1 година
Италијанецот тврди дека е среќен во Интер

Конте: Ако не се среќни со начинот на кој работам, нема да се противам и ќе се повлечам

пред 1 година
соиграчите воодушевени

ВИДЕО: Билбао треба да стравува, Трајковски ја „искина“ мрежата на тренинг

пред 1 година
Турските медиуми најавуваат трансфер

Фенербахче верува дека Омер Имери од Шкендија е новиот Елмас

пред 1 година
Ќе видиме кој ќе се смее последен

Во Кјелце се смеат на шпекулациите за кам-бекот на Карачиќ во Вардар

пред 1 година