Tag: навивачи
хаос на улиците повод 17. титула на ла лејкерс

ВИДЕО: Полицијата се судри со навивачите на ЛА Лејкерс, не помогна ни единицата со коњи

пред 2 недели
протоколите во македонија не дозволуваат навивачи на стадионите

ФФМ барала можност за 10.000 гледачи, здравствениот протокол не дозволува

пред 3 недели
За утрешниот натпревар на „Тодор Проески “

МВР апелира: Да не се организира заедничко следење на натпреварот Македонија – Косово

пред 3 недели
Ковид-19 создава нови проблеми

Холандија, Велика Британија и Словачка со нови мерки и забрана за навивачи на трибините

пред 4 недели
Во третото коло од Лигата на шампионите

ПИК Сегед со поддршка од навивачите ќе го пречека Вардар 1961

пред 1 месец
Добри вести сред пандемија

Спадафора потврди, публиката во Серија А се враќа од 8 октомври

пред 1 месец
пред натпреварот со беласица

Комити: Ќе навиваме од надвор поради кратковидноста на надлежните, но тоа нема да не спречи да стоиме заедно

пред 1 месец
Германија е пред предизвик

Нирнбургринг се враќа во Ф1 календарот, ќе ја гледаат во живо 20 000 навивачи

пред 1 месец
Рестриктивно и повеќе симболично

Официјално: Публиката се враќа во Серија А, Елмас ќе игра пред навивачи против Каљари

пред 1 месец
Ништо од кам-бек на навивачите

Големото дерби меѓу Баерн Минхен и Шалке сепак ќе се игра пред празни трибини

пред 1 месец
денеска започнува новата сезона во премиерлигата

Ливерпул ја започнува одбраната на титулата, Клоп со порака до навивачите

пред 2 мес.
Навивачите на „Ѓаволите“ се револтирани и разочарани

ФОТО: Третиот дрес на Јунајтед е катастрофа, потсетува на пижами, пешачки премин…

пред 2 мес.
Убави вести од Хрватска

Вардар 1961 ќе игра пред навивачи на Ф4 во Загреб

пред 2 мес.
Поддршката од трибините се враќа во Премиерлигата

Навивачите на Арсенал се враќаат на „Емирејтс“

пред 2 мес.
претседателот на барса повторно доби порака од навивачите

ФОТО: Навивачите на Барселона дадоа „црвен картон“, фотографии кои го одбележаа денот

пред 2 мес.
Кога идолот нема да се појави

ФОТО НА ДЕНОТ: Скршеното срце на младото момче поради Лионел Меси

пред 2 мес.