Tag: нејмар
ГО ШТИТЕА СО ШТИТОВИ

ВИДЕО: Погледнете ја оваа неверојатна сцена- Нејмар мораше да изведува корнер со полиција

пред 1 ден
псж со проблеми пред лајпциг

Нејмар и Икарди го пропуштаат натпреварот со Лајпциг!

пред 1 нед.
псж до нова победа без меси и нејмар

ВИДЕО: Мбапе од доцниот „ВАР пенал“ – за победа на ПСЖ

пред 2 недели
КРИТИКИ ОД СИТЕ СТРАНИ

Поранешната ѕвезда на ПСЖ со критики за Нејмар: Неговите изјави се ужасни, му недостасува храброст и ентузијазам

пред 2 недели
КРИТИКИ ЗА ЅВЕЗДАТА НА ПСЖ

Л’Екип со насловна жестоко го нападна Бразилецот: Нејмар, дали си уморен? (ФОТО)

пред 2 недели
Ѕвездата е преморена?

Нејмар со шокатна изјава: Не знам дали ќе имам ментална сила за да се соочам со нов сличен предизвик

пред 2 недели
се враќа нејмар во составот

Бразил со Колумбија ќе брка десет од десет

пред 2 недели
сп катар последно за бразилецот

ВИДЕО: Нејмар: СП Катар ќе биде последно за мене , немам повеќе ментална сила да се борам со фудбалот

пред 2 недели
Французинот останува топ тема

Мбапе: Точно е го нареков Нејмар клошар, но тоа се случува во фудбалот

пред 3 недели
многу шутира, ама не е прецизен

Кризата во ПСЖ е поради еден напаѓач, Мбапе не е виновен за неефикасноста на „светците“

пред 3 недели
ВЕЛИ СИТУАЦИИ КАКО КАЈ НИВ ВО ДРУГИТЕ КЛУБОВИ НЕ ГЛЕДААТ

Покетино проговори за проблемите меѓу Нејмар и Мпабе: Ние сме посебен клуб

пред 4 недели
ДЕРБИ НА ЕВРОПСКИТЕ БОГАТАШИ ВО ЛИГАТА НА ШАМПИОНИТЕ

Гвардиола одговори како планира да се справи со страшното трио: Не знам како против Меси, Нејмар и Мбапе

пред 4 недели
Врие во ПСЖ

Мбапе се жали дека Нејмар намерно не го проигрува

пред 4 недели
НЕ Е ЕДНОСТАВНО СО ТОЛКУ ЅВЕЗДИ

ВИДЕО: Се појави снимка која открива нов проблем во ПСЖ- Мбапе од клупата го оговара Нејмар

пред 1 месец
ВЕЛИ УЖИВАЈТЕ ДОДЕКА МОЖЕТЕ

ВИДЕО: Играч на Лион доби жолт картон поради дриблинг- Нејмар реагираше жестоко

пред 1 месец
ПРОБЛЕМИ ВО РАЈОТ НА ПСЖ

Мбапе цел на напади во Франција: Едноставно не постоеше

пред 1 месец