Ознака: нејмар
Норвежанецот истакна кој е негов фудбалски идол

Халанд го возврати ударот: Нејмар ми помогна во популаризација на медитацијата

пред 2 мес.
Лошата статистика на Бразилецот

Нејмар го чини ПСЖ 1,4 милиони евра по натпревар, за 80 натпревари 111 милиони евра е премногу

пред 2 мес.
Непочитување на барањата на клубот

Ѕвездите на ПСЖ одбија намалување на платата, Нејмар и Мбапе не ги интересира кризата

пред 2 мес.
Бразилецот ова лето ќе биде топ тема

Флорентино Перез сеуште сонува за Нејмар, на потег е Барселона, во ПСЖ тријат раце

пред 2 мес.
аргентинската врска очигледно не функционира

Меси е главен шеф, избра кој е топ приоритет меѓу Мартинез и Нејмар за Барселона (ФОТО)

пред 2 мес.
луксуз на ниво, се има се може

ФОТО: Нејмар нема гајле во самоизолација, ова е луксузот во кој ужува

пред 2 мес.
за конечно да завршат шпекулациите останува или си оди

ПСЖ со 38 милиони годишна плата ќе го „убедува“ Нејмар да потпише нов договор

пред 3 мес.
Продолжува приказната за бразилецот

ПСЖ бара тројца фудбалери на Барса за да го „врати“ Нејмар на „Камп Ноу“  

пред 3 мес.
Шпанецот за односот на Бразилецот со соиграчите

Андер Ерера: Влијанието на Нејмар во ПСЖ е големо, тој е уникатен човек

пред 3 мес.
Ефект од кризата поради Ковид-19

ПСЖ е пред сериозни промени, многумина ќе си заминат а буџетот ќе биде намален

пред 3 мес.
Бразилецот немал ништо против

ФОТО: Мајката на Нејмар потврди дека се гледа со 22 годишно момче

пред 3 мес.
Не е ШПЕКУЛАЦИЈА, преговорите започнале

Интер е решен, Лионел Меси да ја носи десетката од следната сезона

пред 3 мес.
Шпанецот не е љубител на Бразилецот

Дел Боске: Нејмар е лош пример како треба да изгледа еден фудбалер

пред 3 мес.
„Кралевите“ ќе почекаат

Демант од ПСЖ, Мбапе останува во првакот на Франција

пред 3 мес.
Нема да има нов рекорден трансфер

Цените на фудбалерите ќе се нормализираат, кризата ќе го направи своето

пред 3 мес.
Откако минатото лето трансферот пропадна

Барселона му ветила на Нејмар дека ќе го купи во 2020 година

пред 3 мес.