Tag: Ник Кирјос
едноставно не му одговара да игра без публика

ФОТО: Кирјос донесе одлука, Токио не е предизвик за него со празни трибини

пред 2 мес.
СРБИНОТ ПОРАЗЕН ВО ВИЕНА

Кирјос го поздрави поразот на Ѓоковиќ: Тоа беше брилијантно (ФОТО)

пред 11 мес.
прв пат да констатира нешто нормално

Кирјос изненади, конечно кажа нешто убаво за Ѓоковиќ

пред 1 година
вирусот е опасен, не мислите на безбедноста

Кирјос се откажа од УС Опен, ги нападна организаторите на турнирот

пред 1 година
едвај чекаше да критикува

Кирјос удри по Ѓоковиќ: Каква глупост направивте со организација на „Адриа тур“ (ФОТО)

пред 1 година
можете да му се јавите сега на кирјос и да му честитате роденден

ФОТО: Циципас го намести Кирјос за сите пари со „непримерна“ честитка за роденден

пред 1 година
Австралијанецот изненади со одлуката

ФОТО: Кирјос со нова тетоважа посветена на Коби и Леброн и патиките на Џордан

пред 1 година
Не е секогаш мирно на трибините

Австралија Опен: Тепачка на трибините пред мечот меѓу Кирjос и Хачанов (ВИДЕО)

пред 2 години
„принуден“ одмор за надал

УС Опен: Кирјос победи во три сета, Надал без борба до третото коло

пред 2 години
инцидент на ус опен

ВИДЕО: Кирјос повторно во „елемент“, АТП е корумпиран се скара и со судијата

пред 2 години
нова „шега“ на австралиецот

Кирјос за победата на Медведев против Ѓоковиќ: Тој е едноставно робот!

пред 2 години
не сакаше многу да коментира

ВИДЕО: Ѓоковиќ не знае што да каже за инцидентите на Кирјос

пред 2 години
Другарски совет

Мареј: Овој Кирјос не е добар за тенисот!

пред 2 години
за плукање 113.000 долари

Повторно ќе плаќа, Синсинати жестоко го казни Кирјос

пред 2 години
НА НЕГОВИТЕ ГЛУПОСТИ НЕМА КРАЈ

ВИДЕО: Ник Кирјос повторно во елемент

пред 2 години
На Мастерсот во Синсинати

ВИДЕО: Кирјос со фантастичен тенис до второ коло

пред 2 години