Tag: Њу Орлеанс
По пауза од четири меча во НБА лигата

ВИДЕО: Сакраменто конечно победи, Богдановиќ со одлична партија

пред 10 мес.
Бурна реакција по поразот

ВИДЕО: НБА ѕвездата на Њу Орлеанс ја искрши тастатурата поради видео-игра

пред 1 година
Во скромната нба вечер

ВИДЕО: Бостон го доби трилерот со Клиперс, Оклахома славеше против Њу Орлеанс

пред 1 година
Првиот пик од драфтот од 2019 година

ВИДЕО: Деби од соништата за неверојатниот Зион Вилијамсон во НБА лигата

пред 1 година
убедлив триумф над њу орлеанс

ВИДЕО: Дончиќ маестрален, Далас запиша победа со 46 разлика

пред 1 година
НБА и се е можно

ВИДЕО: Урнебесна реакција на Харт, по глупоста на Харден

пред 2 години
Првиот пик на драфтот

Зион ќе го пропушти стартот на сезоната во НБА лигата

пред 2 години
Деби на првиот пик на драфтот

ВИДЕО: „Земјотрес“ деби на Зајон во НБА

пред 2 години
Емотивна ноќ

Зајон: Мајка ми е „виновникот“ за мојот успех

пред 2 години
„Пеликаните“ го добија џек потот

Ѕверот Вилијамсон ќе слета во Њу Орлеанс

пред 2 години