Tag: нов договор
ПОТПИША НОВ ДОГОВОР

ОФИЦИЈАЛНО: Баерн Минхен го осигура Горецка до 2026-та година

пред 10 часа
ОСТАНУВА ВО ЛОНДОН

Ќе добие поголема плата: Хуго Лорис потпишува нов договор со Тотенхем

пред 4 дена
ВО ХОЛАНДИЈА ПО СЕ ИЗГЛЕДА МУ Е НАЈУБАВО

Се скраси во Холандија: Марио Геце потпиша нов договор, не мрда од ПСВ

пред 2 недели
БАРА ДА БИДЕ НАЈПЛАТЕН ВО КЛУБОТ

Настанаа неочекувани проблеми: Дибала бара повисока плата за остане во Јувентус

пред 2 недели
Египќанецот се преценува или провоцира

Салах почнува да се „губи“ бара од Ливерпул половина милион фунти неделно!

пред 2 недели
САКА МНОГУ ПОВИСОКА ПЛАТА

Тајмс: Хери Кејн реши да остане во Тотенхем, но сега има страшни барања од управата

пред 3 недели
откупна каузула од милијарда евра

„Кралевите“ успеаја да го задржат својот најдобар напаѓач до 2023 година.

пред 4 недели
Ветеренот останува активен во фудбалот

Официјално: Горан Пандев ќе игра уште една година за Џенова во Серија А

пред 1 месец
Гвардиола е среќен

ВИДЕО: Стоунс останува во Манчестер Сити уште пет сезони

пред 1 месец
МНОГУ ПРАШАЊА ЌЕ ДОБИЈАТ ОДГОВОР

Лионел Меси закажа прес конференција на Камп Ноу

пред 1 месец
САКА ДА БИДЕ ПРИМЕР ЗА ДРУГИТЕ

До крајот на неделата се очекува потпис: Меси со новиот договор со Барса се откажува од вистинско богатство

пред 1 месец
ОСТАНУВА УШТЕ ДОЛГО НА ЕНФИЛД

Голем потпис за Ливерпул: Одличниот Бразилец го продолжи договорот, наскоро нов договор и за другиот Бразилец

пред 1 месец
УШТЕ НАЈМАЛКУ ДВЕ ГОДИНИ ВО ЈУВЕНТУС

ОФИЦИЈАЛНО: Џорџо Киелини го продолжи договорот, сака да игра на Светското првенство

пред 2 мес.
финансиски проблеми во барселона

Меси нема да тренира со Барселона

пред 2 мес.
ОСТАНУВА НА ЕНФИЛД

Одлични вести за Клоп: Трент Арнолд Александер потпиша нов договор со Ливерпул

пред 2 мес.
ОСТАНУВА ВО КАВАДАРЦИ

Ништо од Работнички, Соколов го продолжи договорот со Еуро Никел

пред 2 мес.