Tag: официјални состави
хрватскиот стратег го овјави списокот

Далиќ го објави списокот: Ова е најдоброто што го има Хрватска

пред 2 мес.
Официјални состави за четвртфиналните пресметки

ФОТО: Баерн ќе го нападне ПСЖ со Чупо Мотинг, Вернер стартер за Челси

пред 4 мес.
Официјални состави за дербито во Лондон

ФОТО: Обамејанг го предводи Арсенал, Гвардиола напаѓа со Де Бруин, Агуеро остана на клупа

пред 5 мес.
Официјални состави за дербито во Торино

ФОТО: Јувентус тргнува со Роналдо и Мората, Џеко остана на клупата на Рома

пред 6 мес.
Официјални состави за мечот во Лисабон

ФОТО: Де Бруин во улога на напаѓач за Сити, Депај го предводи Лион

пред 12 мес.
Официјални состави за натпреварите од Лига Европа

ФОТО: Интер со најдобрите против Гетафе, Јунајтед со втор тим ќе истрча против ЛАСК

пред 12 мес.
Официјални состави за дуелот на „Сан Мамеш“

ФОТО: Билбао со Вилиамс и Гарсиа во напад, Мората остана на клупата на Атлетико Мадрид

пред 1 година
Официјални состави за дербито на „Етихад“

ФОТО: „Граѓаните“ со Жезус, Стерлинг и Силва, „Ѓаволите“ со Марсиал, Рашфорд и Џејмс

пред 2 години
Официјални состави за дуелот на „Местаља“

ФОТО: Челси со Абрахам, Вилиан и Пулишиќ ќе ја нападне Валенсија

пред 2 години
Официјални состави за дуелот во Загреб

ФОТО: Адеми го предводи Динамо Загреб против Шахтјор

пред 2 години