Tag: операција
Ќе мора да оди на операција

Лоши вести за Куман и Барса, повредата на Ансу Фати е сериозна

пред 4 недели
аргентинскиот фудбалски бог се рехабилитира по операцијата

Се огласи приватниот лекар на Марадона, објави детали за состојбата на легендарниот Аргентинец

пред 4 недели
Марадона останува во Аргентина

Марадона закрепнува по операцијата на мозокот

пред 4 недели
легендарниот аргентинец е добро

Марадона успешно опериран, отстранет хематом на мозокот (ФОТО)

пред 4 недели
СИТУАЦИЈАТА ВООПШТО НЕ Е НАИВНА

Лоши вести, легендарниот Марадона ќе биде опериран (ФОТО)

пред 4 недели
МЛАДИОТ ДЕФАНЗИВЕЦ ЌЕ ГО ПРОПУШТИ СТАРТОТ НА СЕЗОНАТА

Јувентус потврди: Де Лихт успешно опериран, го очекува пауза од три месеци

пред 4 мес.
Напаѓачот се повреди во финалето со Арсенал

ФОТО: Рома ќе го почека Педро, Шпанецот успешно опериран

пред 4 мес.
Велешани со проблем пред стартот на сезоната

Борец остана без Гавриќ, операцијата минала добро: Глава горе мажиште…

пред 4 мес.
КАПИТЕНОТ НА ВАРДАР ЗАДОВОЛЕН ОД ИСХОДОТ

ФОТО: Стоилов го оперираше носот, еве како изгледа капитенот на Вардар

пред 5 мес.
ако има тенис во 2020 ќе го нема федерер на теренот

Шок за навивачите на Федерер, нова неочекувана операција, дали тоа е крај на неговата кариера (ФОТО)

пред 6 мес.
Бразилецот започнал со рехабилитација

Баерн ги потврди позитивните вести, Кутињо успешно опрериран

пред 7 мес.
Потврда има и од Лацио

Лукас Леива го искористи карантинот за да го надмине проблемот со коленото

пред 8 мес.
Го очекува пауза од најмалку три месеци

Азар успешно опериран во САД, неизвесен за настап на ЕУРО 2020

пред 9 мес.
Федерер веројатно ќе остане во топ 10

Поради операцијата, Федерер ќе загуби 45 % од својот рејтинг

пред 10 мес.
Врз швајцарецот беше извршена хируршка интервенција

ФОТО: Федерер го пропушта и Ролан Гарос, поради повреда на коленото

пред 10 мес.
Нема да игра на ЕП

Официјано: Операцијата е успешна, Осман Дембеле во „аут“ шест месеци

пред 10 мес.