Tag: отказ
Украинецот е пред отказ

Завршува бајката на Шевченко во Џенова, Пандев пак ќе добие нов тренер?

пред 6 дена
францускиот клуб незадоволен

Ковач доби отказ од Монако

пред 2 недели
хрватот ги испушти „конците“

Нема да биде изненадување ако Ковач заработи отказ во Монако

пред 3 недели
По лошата серија резултати

Официјално: Лајпциг е во потрага нов тренер, Марш доби отказ

пред 1 месец
ЛЕВАНТЕ Е НА ПОСЛЕДНАТА ПОЗИЦИЈА

Катастрофалните настапи доведоа до отказ на Переира: Енис Барди ќе добие нов тренер

пред 2 мес.
богато ќе го наплати отказот од јунајтед

Еве колку Манчестер Јунајтед треба да му плати на Солскјер што го исфрли од клупата

пред 2 мес.
ЗА ЖАЛ ГИ НЕМАШЕ РЕЗУЛТАТИТЕ

Се огласи Солскјер по отказот: Ќе си заминам на предна врата, сите знаат дека дадов се за овој клуб

пред 2 мес.
ТОЈ ГО ДОВЕДЕ ВО ЈУНАЈТЕД

Мегваер со порака до Солскјер: Ти благодарам шефе, легенда

пред 2 мес.
Се чека официјална потврда

Англиските медиуми: Солскјер доби отказ од Манчестер Јунајтед.

пред 2 мес.
ПОВЕЌЕ ОД 50 МИЛИОНИ ЕВРА ЗАЕДНО

Тешки милиони: Антонио Конте и Жозе Мурињо најдебело наплатиле од отказите

пред 2 мес.
куман е едвај во топ 10

Куман ги бара своите 12 милиони евра од Барса. Тоа е ситница наспроти овие отпремнини!

пред 2 мес.
РИМСКИОТ КЛУБ Е ВО ГОЛЕМА КРИЗА

Обложувалните почнаа да даваат понуди за отказ на Мурињо: „Ги фрли играчите под автобус“

пред 2 мес.
СЕДМИЦА НА ОТПУШТАЊА

Трет тренер во Премиер лигата заработи отказ во само една недела

пред 2 мес.
ТОТЕНХЕМ ДОБИ МЕГА ТРЕНЕР

Мурињо за отказот на Нуно Еспирито Санто: Тој е брилијантен тренер, Тотенхем погреши

пред 2 мес.
тотенхем бара нов тренер, конте прва опција ?

ФОТО: Официјално Тотенхем го отпушти Нуно Еспирито Санто

пред 3 мес.
имаат желба да го донесат поранешниот тренер на интер

ФОТО: Тотенхем бара нов тренер, актуелниот е погрешен избор, тврди „САН“

пред 3 мес.