Tag: отказ
Трансфер политиката е проблем

ФОТО: Гатузо не издржа во Фиорентина, по 22 дена си замина од клубот

пред 2 дена
ЗАДОВОЛЕН ОД СРАБОТЕНОТО ВО СТАРАТА ДАМА

Пирло се огласи откако Јувентус му врачи отказ

пред 3 недели
Елиф Елмас ќе добие нов тренер

Де Лаурентис потврди, Џенаро Гатузо го напушта Наполи

пред 4 недели
шпанецот смета дека работата не му е загрозена

Артета не размислува за отказ , по елиминацијата од Виљареал

пред 1 месец
вардар со нов предводник во следната сезона

Алушовски: Точно е се разделуваме со Вардар на крајот на сезоната

пред 2 мес.
Во завршницата од сезоната во Ла Лига

Официјално: Валенсија му врачи отказ на Гарсија по поразот од Барселона

пред 2 мес.
Ракометниот суперлигаш со промени

РК Тинекс Пролет го отпушти Никола Матлиевски

пред 2 мес.
ВАКВО НЕШТО НЕ ДОЖИВЕАЛ ДОСЕГА

Екс ѕвездата на Баерн говореше за најлошите месеци од кариерата: Готвев за играчите, на крајот ме нападна цело село

пред 2 мес.
НЕ ЧЕКАА НИ НОЌТА ДА ПОМИНЕ

Тренерот ја плати цената за неочекуваниот пораз: Металург веднаш по мечот со Тинекс Пролет му врачи отказ на Оливер Димитриоски

пред 4 мес.
НА ЛЕГЕНДАРНИОТ ФУДБАЛЕР НЕ МУ Е СЕЕДНО

Лампард: Разочаран сум што немав повеќе време, но горд сум на оствареното

пред 5 мес.
газдата на челси по повод отказот на лампард

Се огласи Абрамович: Ова беше тешко донесена одлука но исправно решение

пред 5 мес.
телеграф објави ексклузивно дека лампард добил отказ

ФОТО: Челси добива нов тренер, играчите не го одржаа утринскиот тренинг со Лампард

пред 5 мес.
Ништо од брз отказ за французинот

Зидан останува тренер на Реал Мадрид, промените се најавени за во јуни!?

пред 5 мес.
Парижаните ќе добијат нов тренер

ПСЖ со отказ за Тухел, неговиот наследник наскоро ќе биде промовиран

пред 6 мес.
ХРВАТОТ НЕМА ПРОБЛЕМ СО ШПЕКУЛАЦИИТЕ

Медиумите го отпишаа од ВБА, Билиќ им одговори

пред 6 мес.
„Милионерите“ се во потрага по нов тренер

Официјално: Борусија Дортмунд се раздели со Лусијан Фавр

пред 6 мес.