Tag: падерборн
ефектен гол со глава

ВИДЕО: Играч на Падерборн постигна ефектен автогол

пред 5 мес.
вака се греши еднаш во 100 години...

ВИДЕО: Дали е ова најсмешната грешка во Бундеслигата?

пред 5 мес.
Бесплатни часови, многу адреналин

ВИДЕО: Фудбалерите на Падерборн ги тренира провокативната Памела

пред 6 мес.
„јарците“ се искачија на 10. место на табелата

ВИДЕО: Келн запиша трета победа во низа, Хектор постигна неверојатен гол

пред 8 мес.
Германецот е далеку од формата од пред неколку години

ВИДЕО: Кардинална грешка на Нојер, „Баварците“ во финишот на полувремето го прокоцкаа минималното водство

пред 8 мес.
ефикасно саботно попладне во Бундеслигата

ВИДЕО: Шалке се „сопна“ против последниот, шамар за Вердер Бремен

пред 9 мес.
Вердер Бремен поразен за домашен терен

ВИДЕО: Падерборн го приреди изненадувањето на колото во Германија

пред 11 месец
Неверојатен „спин“

ВИДЕО: Марсел Сабитзер го постигна голот на денот во Германија

пред 11 месец
Доказ дека и Левандовски може да промаши ваква шанса

ВИДЕО: Левандовски се посрамоти како никогаш порано

пред 1 година
Падерборн ќе почека за прва победа сезонава

ВИДЕО: Кутињо и Левандовски маестрални во триумфот на Баерн Минхен

пред 1 година