Tag: партизан
ЌЕ БИДЕ ЕДНА ОД ГЛАВНИТЕ ЅВЕЗДИ ЛЕТОВО

Изненади многумина: Додека големи европски великани се „тепаат“ за него, Влаховиќ кажа каде сака да ја заврши кариерата

пред 7 дена
белградски партизан е во финансиска криза

ВИДЕО: Јувентус за милион евра купува тинејџер од Партизан

пред 2 недели
Италијанецот го заврши вечното дерби во солзи

ФОТО: Вознемирувачки изглед на ногата на повредениот Фалчинели

пред 1 месец
Битката за титулата во Србија е скоро решена

ВИДЕО: Иваниќ му пресуди на Партизан, Црвена Звезда славеше во „вечното“ дерби

пред 1 месец
СТРАШНИ ВЕСТИ ДОАЃААТ ОД СРБИЈА

ТРАГЕДИЈА: Млада кошаркарка на Партизан извршила самоубиство со бесење

пред 2 мес.
УАПСЕНИ 17 ЛИЦА

Полицијата влезе на стадионите на Црвена Звезда и Партизан: Исфрлени сите вработени, откажани тренинзите

пред 3 мес.
кратовчани примија три гола

ВИДЕО: Силекс загуби од Партизан со три разлика

пред 4 мес.
На сослушувањето тврдеше дека е невин

Поранешниот фудбалер на Партизан е обвинет за убиство

пред 5 мес.
Митев асистент

Официјално: Македонското дуо Филиповски – Митев на клупата на Партизан (ФОТО)

пред 6 мес.
стевановиќ има само 18 години

ФОТО: Партизан го продаде најголемиот талент на Манчестер Сити и заработи богатство

пред 7 мес.
НАСКОРО ЌЕ БИДЕ НАЗНАЧЕН ЗА НОВ ТРЕНЕР

ФОТО: Филиповски отпадна, поранешен македонски кошаркарски селектор, седнува на клупата на Партизан

пред 7 мес.
Кошаркарот во критична состојба

Легендарниот црногорски кошаркар Пековиќ води животна борба против коронавирусот

пред 7 мес.
УШТЕ ЕДНО ПРИЗНАНИЕ ЗА КВАЛИТЕТОТ

ВИДЕО: Димитријевиќ дел од најдоброто во победата над Партизан

пред 8 мес.
Црно-белите обезбедија пласман во следната рунда

ВИДЕО: Партизан со гол од пенал до минимална победа над РФС

пред 9 мес.
Солскјер го забележал на мечевите во ЛЕ

ФОТО: Првото засилување на Ман. Јунатед е српски тинејџер за 12 милиони евра

пред 9 мес.
состојбата на мута николиќ е стабилна...

Легендарниот тренер на Партизан е хоспитализиран поради Коронавирус

пред 10 мес.