Tag: патики
лимитиран модел кој ќе оди во продажба со знакот на „рф“

ФОТО: Федерер се пофали со новиот модел на патики

пред 4 мес.
ќе победува во зелено и бело

ФОТО: Ѓоковиќ има нов имиџ, презадоволен е од изгледот

пред 4 мес.
„џорданките“ со потпис соборија рекорд

ФОТО: Мајкл Џордан на аукција продаде патики од 1985 година и собори Гинисов рекорд

пред 5 мес.
И Најк му го честиташе роденденот

ФОТО: Кристијано Роналдо се пофали со поклонот од Најк

пред 8 мес.
СЛОВЕНЕЦОТ ИМ ОДДАДЕ ПОЧИТ

ФОТО: Дончиќ со специјална посвета за Коби и останатите загинати на своите патики

пред 9 мес.
за сума од 100 милиони долари

ФОТО: Дончиќ се пофали со договорот од соништата

пред 10 мес.
За 10 години Словенскиот ас може да стане милијардер

ФОТО: Дончиќ го очекува спонзорски договор од неверојатни милијарда долари

пред 11 месец
рекордна цена на интернет аукција

Патики на „Најк“ од 1972 година продадени за речиси половина милион долари

пред 1 година
Има повод за частење

Љафтов: Со срце за Македонија! (ФОТО)

пред 1 година