Tag: пике
тренерот на барселона не се согласува со ова...

Пике песимист: Тешко дека ќе ја одбраниме титулата во Ла Лига

пред 1 година
„Каталонците“ развиваат план за надградба на тимот

Барселона не се откажува од Нејмар, се размислува и за наследник на Пике

пред 1 година
„Само да победуваме“

Не му требаше многу, Рамос со експресна реацкија по провокацијата на Пике

пред 1 година
Не се смируваат страстите во Барселона

Нова криза во Барселона, Бартомеу закажа итен состанок со фудбалерите

пред 1 година
Пике се обидува да релативизира големата криза во Барселона

Пике за кризата во Барселона: Сега не е време да се вади прљавиот веш

пред 1 година
Ако им е и така добро...

Шакира објасни зошто Пике не го сака за сопруг

пред 1 година
Барселона ќе воведува ред

Барселона во сите нови договори ќе вметнува анти-Пике клаузули

пред 1 година
Сам се закача со сите, па после други му се виновни

Фановите на Еспањол повторно ги навредуваа Пике, Шакира и нивниот син

пред 1 година
Можеби е само шпекулација

Тиери Анри може да биде следниот тренер на Барселона?

пред 1 година
Пике не можеше да се помири со одлуката на судиите

ФОТО: Двојни аршини во Ла лига – Барселона оштетена за пенал?

пред 2 години
Атлетикот Мадрид поразен на домашен терен

ВИДЕО: Маестралниот Меси во 86 минута и донесе голема победа на Барселона

пред 2 години
Се игра следнта седмица во нов формат

Пике стравува за настапот на Надал и Ѓоковиќ за Дејвис Купот

пред 2 години
Фудбалерите на Барселона се жртвуваа за Бразилецот

Пике: Спремни бевме на помали плати за Нејмар да се врати во Барселона

пред 2 години
Добри вести за Валверде

Умтити се подготвува да се бори за место во првиот тим на Барселона

пред 2 години
Инспириран од минатото

ВИДЕО: Барселона го презентираше третиот дрес

пред 2 години
Можноста постои, иако е мала

Меси во секој момент може да ја напушти Барселона

пред 2 години