Tag: почетни состави
познати почетните состави

Почетни состави: Реал оди на се или ништо , Челзи исто како во Мадрид

пред 2 мес.
Почетни состави за дуелот на „Енфилд“

ФОТО: Клоп го остави Жота на клупа, Реал Мадрид тргнува со Бензема, Асенсио и Винициус

пред 2 мес.
Официјални состави за дуел на „Сигнал Идуна Парк“

ФОТО: Борусија со Халанд, Ројс и Кнауф против Сити кој ќе истрча без класичен напаѓач

пред 2 мес.
Почетни состави за дуелот во Лига Европа

ФОТО: Динамо Загреб со Адеми и Ристовски од првата минута против Виљареал

пред 2 мес.
Вернер на клупа, Германија има страшен напад

ФОТО: Николов доби предност пред Бејтулаи, Трајковски и Пандев во нападот

пред 3 мес.
Официјални состави за осминафиналните натпревари

ФОТО: Јувентус со Роналдо и Мората ќе го нападне Порто, „Милионерите“ почнуваат со Халанд, Азар и Ројс

пред 3 мес.
Солскјер не сакаше премногу да ризикува против Сосиедад

Адеми и Ристовски стартери за Динамо Загреб, Милан тргнува без Ибра против Црвена Звезда

пред 4 мес.
Официјални состави за осминафиналните дуели

ФОТО: Љоренте како десен бек, Тухел му со нова шанса на Одои, Баерн тргниува со 17 годишниот Мусиала

пред 4 мес.
Македонецот никако убеди Готи

ФОТО: Несторовски и против Интер ќе чека шанса од клупата за резерви

пред 5 мес.
Официјални состави за лондонското дерби

ФОТО: Артета не сакаше да ризикува со Обамејанг, Лампарт му даде предност на Абрахам

пред 6 мес.
Официјални состави за дербито на „Олд Трафорд“

ФОТО: Алиоски стартер за Лидс против Јунајтед, ќе треба да го чува Џејмс

пред 6 мес.
„баварците“ го потценуваат противникот?

ФОТО: Баерн Минхен со Чупо Мотинг ќе го нападне Атлетико Мадрид

пред 7 мес.
Официјални состави за дeрбито во Ла лига

ФОТО: Костан на клупа, Барса тргнува со Гризман, Меси, Дембеле и Педри

пред 7 мес.
Време е за дерби во Бундес лигата

ФОТО: Борусија со Халанд, Санчо и Ројс – Баерн тргнува со Коман, Гнабри и Левандовски

пред 7 мес.
Официјални состави за дербито во ЛШ

ФОТО: Јувентус тргнува со Дибала, Мората и Киеза во битката со Барса и Меси

пред 8 мес.
Официјални состави за дуелот на „Тодор Проески“

ФОТО: Пандев, Несторовски и Тричковски во нападот – Столе се враќа на голот против Грузија

пред 8 мес.