Tag: полиција
АЛИОСКИ ПОВТОРНО ГЛАВЕН

ФОТО: Џани повторно покажа дека знае да се забавува- сега стана романски полицаец

пред 2 недели
екипата на порто може да има сериозни проблеми

Хаос во редовите на Португалскиот гигант: Полицијата влета во просториите на Порто

пред 1 месец
во англија топ тема е инцидентот меѓу полицијата и навивачите

ФОТО: Навивачите на Јунајтед обвинуваат, полицијата брутално претепа еден наш член

пред 2 мес.
за малку ќе останеше без око

ВИДЕО: Полицаец сериозно повреден од навивачите на Јунајтед, за малку ќе останеше без око

пред 2 мес.
еден документ бил наводно „неисправен“

ФОТО: Шпанците тврдат, Барди сторил „кривично дело“, македонскиот репрезентативец ги демантира

пред 3 мес.
КРАЈНО НЕОДГОВОРНО ОДНЕСУВАЊЕ

Ги прекршиле сите ковид протоколи: Полицијата влета на забава кај три ѕвезди на Јувентус, кои не сакале да им отворат врата

пред 3 мес.
УАПСЕНИ 17 ЛИЦА

Полицијата влезе на стадионите на Црвена Звезда и Партизан: Исфрлени сите вработени, откажани тренинзите

пред 5 мес.
Уште еден скандал кој не му е потребен на Јувентус

Роналдо под истрага од полицијата во Италија за наводното прекршување на Ковид-19 протоколот

пред 5 мес.
Лоши вести од Франција

Фудбалерот кој го повреди Нејмар добивал смртни закани по него и неговото семејство

пред 6 мес.
Под сомневање дека повредил член на своето семејство

Напаѓачот на Ајакс, Промес вчера даде гол а денеска заврши во затвор

пред 6 мес.
се огласи и полицијата со објаснување

ВИДЕО: Експлозија за момент ги прекина мечевите на Ролан Гарос

пред 9 мес.
грчката полиција не сака повеќе да се замара со „лажгото“ мегавер

Мегваер лаже секогаш кога ќе ја отвори устата, го третиравме како и секој пијан Британец

пред 10 мес.
мега скандал на мегваер

ФОТО: Грчката полиција нема милост кон Мегваер, познато е колку време ќе биде зад решетки

пред 10 мес.
инцидентот е потврден, мегваер завршил во полициска станица

Капитенот на Јунајтед Мегавер направил хаос, уапсен откако претепал грчки полицаец на Миконос (ФОТО)

пред 10 мес.
Како ќе реагира Конте на ова ?

Марсело Брозовиќ останал без возачка дозвола – возел под дејство на алкохол

пред 12 мес.
Спортскиот свет во шок

ВИДЕО: Полицаец пукаше на олимпиец поради мерките за карантин

пред 1 година