Tag: понуда
борусија ја намалува цената за санчо, за него има два клуба во англија

Санчо подготвен за враќање во Англија, ова се двата клуба за кои тој може да потпише договор

пред 1 нед.
Загревање за завршницата на кошаркарската сезона

Денови на женска кошарка на МТВ 3, полуфиналињата и финалето од Купот на Македонија

пред 1 нед.
Подготвена е првата понуда

Манчестер Јунајтед ќе се смирува со напаѓачите преку Хари Кејн

пред 2 недели
ПСЖ размислува за продажба поради обештетувањето

Шпанците тврдат: Мбапе одбил нов договор, сака во Реал

пред 1 месец
Италијанскиот тренер сега бара работа

Алегри: Го одбив Реал Мадрид затоа што ветив дека ќе останам во Јувентус

пред 2 мес.
Оваа сума веќе ги поминува реалните граници

ПСЖ му нуди мало богатство на Мбапе за да ги одбие Реал Мадрид и Ливерпул

пред 2 мес.
интерес за 17 годишниот напаѓач има од повеќе тимови

Барселона се вклучни во трката за потписот на „новиот Меси“ од Рапид Виена

пред 2 мес.
„Баварците“ сакаат да го задржат

Челси подготвува 30 милиони евра за дефанзивецот на Баерн Минхен

пред 3 мес.
Исто е ама не е исто, за едни мајка за други маќеа

А1 МК се испофали со Арена Спорт, ама Порто – Јувентус ја гледаме на „гравчиња“

пред 3 мес.
интер е во потрага по финансиски средства, клубот е во криза

Кинезите од Интер ја одбија првата понуда, 750 милиони евра се недоволни за продажба

пред 3 мес.
договор и плата по желба на рамос

Рамос го напушта Реал, доби понуда од ПСЖ која тешко ќе ја одбие

пред 4 мес.
Понудата е подготвена

Грчки Олимпијакос тргнува по Стефан Ристовски

пред 4 мес.
Клучен преоден рок за екипата која се бори за опстанок во Серија А

Парма со понуда до Наполи, го бара Елиф Елмас и уште двајца играчи на Гатузо

пред 4 мес.
озил не игра за арсенал

Артета нема проблем Озил да си оди веднаш од Арсенал, но само под еден услов

пред 4 мес.
Дефанзивецот се сочуствува

Ловрен ги понуди собите од својот хотел на настраданите од страшниот земјотрес во Хрватска

пред 5 мес.
Французинот можно е да не го менува клубот

Камавинга признава дека има понуди но Рен е реална опција

пред 6 мес.