Tag: порака
МАЛИТЕ КЛУБОВИ СИ ГИ КОРИСТАТ СВОИТЕ ПЕТ МИНУТИ

ФОТО: На 14 години не сакаа да го земат за 50 илјади евра, сега италијански Комо му пиша порака на Меси

пред 1 месец
Џани Алиоски со порака до Пандев и Ангеловски

Алиоски емотивно им кажа „збогум“ на двете легенди: Пандев – инспирација, Ангеловски – историја!

пред 1 месец
Постигна евро гол против Холандија

Јармоленко пред мечот со Македонија: Кој е со нас?

пред 2 мес.
Фудбалерот на Интер со порака

Ериксен: Добар сум со оглед на околностите, играте за сите во Данска

пред 2 мес.
сака да се врати на теренот

Ериксен: „Се чувствувате полошо од мене, подготвен сум за тренинг“

пред 2 мес.
ПОДДРШКА ПРЕД ИСТОРИСКИОТ НАСТАП

Авион над Скопје во чест на фудбалерите- Напред Македонија , одиме на Европско

пред 2 мес.
По разочарувачкиот викенд во Италија

Иџе со посебна порака: Нема тука да се откажеме, ова не е во ред (ВИДЕО)

пред 2 мес.
Таборот на Реал Мадрид тажен за заминувањето на Зидан

Модриќ емотивно се збогуваше со Зидан: Господине, ми беше огромно задоволство…

пред 2 мес.
Откако ФК Вардар испадна од ПМФЛ

Комити: Не е важен рангот на натпреварување, кога се работи за една голема и искрена љубов.

пред 3 мес.
Ако јунајтед сака да го стигне Сити

Рој Кин: Хари Кејн и Џек Грилиш јас би ги купил по секоја цена, на Јунајтед му недостигаат вакви играчи

пред 3 мес.
Порака до организаторите на Суперлигата

Чеферин: Господа направивте голема грешка, некој ќе рече дека сте алчни, друг дека сте арогантни

пред 3 мес.
Неверојатна досетка

ВИДЕО: Провокација на место, Осогово и кубовите од Екс-ЈУ прават Бетон Суперлига

пред 3 мес.
ОДЛУЧИЈА ДА ПОКАЖАТ ШТО МИСЛАТ ЗА ИГРАЧИТЕ НА СВОЈОТ ТИМ

ФОТО: Фановите на Јувентус со навредлива порака до фудбалерите пред дербито со Торино

пред 4 мес.
Порака по победата над Германија

Пандев: Во фудбалот некогаш се случуваат чуда, храбрите ги прати среќата

пред 4 мес.
Порака од првиот голман

Столе Димитриевски: Ова е Македонија (ФОТО)

пред 4 мес.
Напаѓачот со поздрав

Трајковски: Мали сме на мапата, но големи во срцето (ФОТО)

пред 4 мес.