Tag: повреда
Нови „главоболки“за тимот на Нетс

Нова повреда на Кевин Дурент ,во Бруклин загрижени

пред 3 дена
Лоши вести за „Граѓаните“

Гвардиола призна дека покрај трофејот во ФА Купот го загуби и најдобриот играч

пред 4 дена
ДОСЕГА ИМА САМО ТРИ НАТПРЕВАРИ

Евертон за него плати 25 милиони евра но не го виде неговиот квалитет: Се врати после 19 месеци поради повреда и се повреди повторно

пред 1 нед.
Лоши вести за „Воините“

ВИДЕО: Џамал Мареј со тешка повреда на коленото, од Денвер изразија загриженост

пред 1 нед.
Непријатни вести во пресрет на ЕУРО

Адеми се повреди, во Динамо стравуваат дека сезоната е завршена за репрезентативецот на Македонија

пред 1 нед.
Капитенот повторно се повреди

Астон Вила без првата ѕвезда на гостувањето кај Ливерпул

пред 2 недели
Манчини посакуваше поинакви вести

Голем удар за Италија, Николо Заиноло нема да игра на ЕУРО

пред 2 недели
Италијанецот го заврши вечното дерби во солзи

ФОТО: Вознемирувачки изглед на ногата на повредениот Фалчинели

пред 2 недели
Најдобриот стрелец на лидерот во Ла Лига

Лоша вест за Симеоне, Луис Суарез го повреди мускулот

пред 2 недели
ЌЕ ГО НЕМА ВО КЛУЧНИОТ ДЕЛ ОД СЕЗОНАТА

Ништо од нов дуел Рамос- Салах: Капитенот на Реал Мадрид се повреди, нема да игра на двомечот против Ливерпул, ја пропушта и Барселона

пред 3 недели
Подзаборавениот играч на Барселона

Кутињо се врати во Бразил, таму ќе го лечи повреденото колено

пред 3 недели
ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ ЗА ХАНСИ ФЛИК

Репрезентативната пауза кобна за Баерн: Левандовски ги пропушта најважните натпревари сезонава

пред 3 недели
Солскјер ќе збесне

Нов проблем за Дешамп, се повреди Марсијал пред дуелот со БиХ

пред 3 недели
Напаѓачот е пред пауза

Проблем за Полска, но и за Баерн Минхен, повреда на Левандовски не е наивна

пред 3 недели
Италијанецот се опоравил од повредата

Заниоло се враќа на тренинзите на Рома а наскоро и во првиот тим

пред 4 недели
Младиот напаѓач го очекува долга понуда

Страшен удар за Барселона, Фати нема да игра до крајот на сезоната ?

пред 4 недели