Tag: празни трибини
Металург ќе ја почитува одлуката на Владата

РК Металург ги затвора вратите на салата во Автокоманда

пред 2 години
Ништо од целосен спектакл на „Камп Ноу“

Барселона и Наполи дефитивно ќе истрчаат пред празни трибини

пред 2 години
официјално...

„Паркот на принцовите“ без публика за мечот меѓу ПСЖ и Борусија Дортмнд

пред 2 години
Официјално.....

Вардар со публика против Монпелје и пренос на ТВ

пред 2 години
КФСМ ја прифати препораката од властите

Натпреварите од кошаркарската Прва лига ќе се играат без публика

пред 2 години
Причина е коронавирусот

Валенсија со забрана до навивачите на Аталанта да допатуваат на „Местаља“

пред 2 години
На Антониот не му се допаѓа идејата да играат без публика

Конте: Убавината на фудбалот не е целосна, ако се празни трибините

пред 2 години
Уефа не дозволува промени

Дуелот Интер-Лудогорец ќе се игра без публика

пред 2 години