Tag: примера
КАТАЛОНЦИТЕ ПАК ВО ПРОБЛЕМИ

Проблем за Барселона: Го доведе Феран Торес, но не може да го регистрира

пред 2 недели
ДОЈДОА ДО ПОЗИЦИЈАТА БРОЈ ПЕТ

ВИДЕО: Барселона дојде на бод до четвртата позиција, отпишаниот Лук Де Јонг херој на Каталонците

пред 2 недели
ПОРАЗ НА СТАРТОТ НА ГОДИНАТА

Анчелоти удри по своите ѕвезди: Очигледно е дека си земаа дополнителен одмор плус

пред 2 недели
СИН МУ НА ЗИДАН БЕШЕ НА ГОЛОТ

ВИДЕО: Рајо Ваљекано без Столе падна од четвртото место, пораз во директниот дуел со Атлетико

пред 2 недели
ПРОБЛЕМ СИГУРНО ЌЕ БИДЕ СУМАТА

Најава за трансфер бомба: Барселона повторно го сака Де Лихт, Јувентус размислува да го продаде

пред 3 недели
ОДБРАНАТА НАЈСЛАБ ДЕЛ МОМЕНТАЛНО НА КРАЛЕВИТЕ

Марка користејќи вештачка интелигенција ги најде стоперите на Реал: Избрани пет имиња од повеќе 2.400 фудбалери

пред 3 недели
КЛОП МУ НУДИ СПАС НА МЛАДИОТ ФРАНЦУЗИН

Лут бидејќи не му е остварено ветеното: Ливерпул го носи незадоволниот Камавинга од Реал Мадрид

пред 3 недели
МЕЃУ КЛУБОВИТЕ БИЛ ПОСТИГНАТ ДОГОВОР

Барселона не може да се ослободи од Лук Де Јонг: Одби да замине во друг клуб од Примера

пред 3 недели
СПАСОТ СИ ГО БАРА ВО СЕМЕЈСТВОТО

Кавгата со Суарез по се изгледа ќе биде пресудна: Чоло Симеоне го носи својот син како замена за Уругваецот

пред 3 недели
НЕ СЕ ГЛЕДА ПОВЕЌЕ НА ОЛД ТРАФОРД

Барселона нема пари да плати, па Единсон Кавани побарал раскин на договорот со Манчестер Јунајтед

пред 3 недели
СЕ ЧЕКА САМО ОФИЦИЈАЛНА ПОТВРДА

Фабрицио Романо потврди, Марка открива детали: Се е договорено за трансферот на Феран Торес во Барселона

пред 3 недели
ОКАМПОС ГО РЕШИ МЕЧОТ

ВИДЕО: Севиља во финишот дојде до победа над Атлетико и се приближи на пет бода до Реал Мадрид

пред 4 недели
ЧАВИ МОЖЕ ДА СЕ ИЗРАДУВА

ВИДЕО: Барселона за малку ќе направеше од готово вересија, младите момчиња донесоа спас

пред 4 недели
АТАКУВААТ НА ЛИГАТА НА ШАМПИОНИТЕ

ВИДЕО: Столе Димитриевски со чиста мрежа го однесе Рајо Ваљекано во првите четири

пред 4 недели
ПРЕД ДА ПОТПИШЕ НОВ ДОГОВОР

Подготвени да ја платат откупната клаузула: Ливерпул сака да го собере најголемиот талент на Барселона

пред 1 месец
ИЛИ ЌЕ ПРИФАТИ ИЛИ ЌЕ СИ ЗАМИНЕ ВО ЈАНУАРИ

Барселона го губи трпението: Осман Дембеле доби ултиматум да потпише нов договор за помала плата

пред 1 месец