Tag: проблеми
тврди дека е потешко да си тренер отколку фудбалер

Артета признава, не спијам ноќе, имам главоболки од резултатите на Арсенал

пред 4 недели
Стратегот се поврзува со работа во Академија Пандев

Васоски го напушти ФК Вардар: Не дозволувајте да згасне најсветото нешто во Мак-фудбалот

пред 1 месец
Проблемите се зголемуваат од ден во ден

Нови четири случаи со Ковид-19 во три клубови од Премиер лигата, рестартот пред ново одложување?

пред 8 мес.
португалците не му дозволуваат да дојде во скопје

ФОТО: Вардар го сака, Порто не го дава

пред 8 мес.
НАЈАВЕНИОТ РЕСТАРТ НА СЕЗОНАТА ЌЕ ПОЧЕКА

Проблеми во Англија, шестмина играчи и тренери позитивни на Ковид-19

пред 8 мес.
Рестартот во Шпанија станува научна фантастика

Тројца новозаболени од Ковид-19 во „Ла Лига“, Бетис не потврдува но и не демантираше!

пред 9 мес.
Сериозен проблем во Германија

Двајца позитивни на Ковид-19, тимот во карантин – рестартот во Бундес лигата ќе биде одложен?

пред 9 мес.
Помалите бараат поништување на сезоната, водечките рестарт

Подмолни игри меѓу клубовите, Премиер лигата се соочува со најголемиот предизвик

пред 9 мес.
Десниот бек за проблемите на Европскиот првак

Криштопанс: Вардар им должи пари на скоро сите ракометари

пред 12 мес.
Тешки денови за хрватскиот репрезентативец

Јувентус не го пушта Манџукиќ без 12 милиони евра

пред 1 година
Го пропуштија летот за Скопје

Ракометарите на Киелце го откажаа тренингот во Скопје поради неочекуван проблем

пред 1 година
Суспендирани, повредени, без минутажа во клубовите

Македонија и селекторот Ангеловски со сериозни проблеми пред дуелот со Австрија

пред 1 година
Аргентинскиот гигант е следната дестинација за Анчелоти

Проблемите во Наполи ескалираат, Анчелоти го напушта Неапол

пред 1 година
Проблеми меѓу двете големи ѕвезди

ФОТО: Ситуација по која се гледа дека Меси и Гризман не се „мирисаат“

пред 1 година
Далеку е белгиецот од формата која го красеше

Куртоа се соочува со психички проблем

пред 1 година
Проблеми кои Конте мора што побрзо да ги реши

Прв кикс и први искри во соблекувалната на Интер

пред 1 година