Tag: прогноза
Поранешниот голман на „Росонерите“ со прогноза

Абијати тврди дека Милан и Наполи имаат шанси за титулата во Серија А

пред 2 недели
лекарскиот тим на псж ја обелодени сериозноста на повредата

Мбапе нема скршеница, но сезоната за него е завршена?

пред 4 мес.
ОФМ ќе се справи и со оваа тешка ситуација поради Ковид-19

Вук Карановиќ: Тешки времиња му следуваат на спортот во Македонија, не само на одбојката

пред 8 мес.
Засега нема официјална потврда

Договорено е кога да продолжи Серија А ако ЕУРО 2020 се одложи

пред 9 мес.
Камерунецот со прогноза за трката по тронот во Серија А

Самуел Ето: Интер ќе го освои Скудетото, клубот ја добива почитта која ја заслужува повторно

пред 9 мес.
Германецот верува во Лацијалите

Клоп: Извинете, Сари и Конте, но јас мислам дека Лацио ќе биде големото изненадување

пред 10 мес.
Тенисери од друга планета

Зверев: Тешко дека ќе се родат тенисери како Ноле, Рафа и Роџер

пред 1 година