Tag: промоција
 утре го очекува дуелот со Хувентуд и Димитријевиќ

ВИДЕО: Македонскиот репрезентативец Вајли, официјално претставен во Сарагоса

пред 2 мес.
Формула 1 првакот со провокација

ФОТО: Мерцедес откри детали за новиот болид, но спонзорите останаа тајна

пред 2 мес.
Македонскиот репрезентативец прекомандуван во првиот тим

Еурофарм Пелистер потврди, Цветан Кузмановски добива шанса во составот на Бабиќ

пред 2 мес.
Македонскиот репрезентативец е среќен од трансферот

ВИДЕО: Стефан Ристовски официјално е ново засилување Динамо Загреб

пред 3 мес.
Новиот тренер на струмичкиот прволигаш

Јовановски: Беласица може да опстане, лигата е изедначена, па така секој секого може да победи

пред 3 мес.
Повеќе тимови се бореа за потписот на напаѓачот

Цветановски: Понудата која ми ја дадоа во Шкупи беше најдобрата за развојот на мојата фудбалска кариера

пред 3 мес.
екс вардарецот кариерата ја прдолжува во албанија

ФОТО: Најдовски промовиран во нов играч на Тирана, потпиша договор на две години

пред 8 мес.
навивачите може да бидат задоволни..

ВИДЕО/ФОТО: Ѕвездите на Јувентус го претставија новиот дрес на „старата дама“

пред 9 мес.
Македонскиот фудбалер по промоцијата во Мостар

Константин Чешмеџиев: За овој клуб знам до татко ми и дедо ми

пред 10 мес.
нов србин на клупата од турскиот гигант

Обрадовиќ е историја, Кокошков и официјално го превзеде Фенербахче

пред 10 мес.
„Се сметам како дел од оваа куќа и историја“

Саша Обрадовиќ се врати, претставен како нов тренер на Црвена Звезда

пред 10 мес.
Македонија нема да има екипа во АБА 2

МЗТ Скопје Аеродром се враќа во АБА 1 откако Приморска ја загуби лиценцата

пред 11 мес.
Македонецот ќе го води вториот тим на Динамо Загреб

ОФИЦИЈАЛНО: Гоце Седлоски е нов предводник на „модрите“

пред 11 мес.
Има 21.година а веќе е „машина“ за пари...

ФОТО: Дончиќ се пофали со спортскиот бренд кој ќе му донесе 100.милиони долари

пред 12 мес.
Кабелскиот оператор донесе одлука

Тотал ТВ: Спорт клуб и Еуроспорт бесплатно за сите корисници додека трае кризата со Ковид-19

пред 1 година
Британците го почнаа „кругот“

ФОТО: Промовиран болидот „VF20“ на Ф1 тимот Хаас

пред 1 година