Ознака: псж
Цената може да биде проблем за заинтересираните

Борусија Дортмунд не попушта, бара 115 милиони евра за Санчо

пред 3 недели
Напаѓачот одлучи да му помогне на семејството

ВИДЕО: Кавани работи во штала, потстрижува овци и не мисли на фудбал

пред 4 недели
„СТАРАТА ДАМА“ ЌЕ МОРА ДА РЕАГИРА

Две понуди за Дибала предизвикаа немир во Јувентус

пред 4 недели
Трофејот од ЛШ е клучна амбиција

Силва останува во ПСЖ до крајот на оваа сезона, потоа се враќа во Милан

пред 4 недели
Доминација на Англичаните

ФОТО: Мбапе е највредниот фудбалер во светот, следуваат Стерлинг и Санчо

пред 4 недели
Има услов кој мора да биде исполнет

Нејмар им ја соопштил одлуката на соиграчите во ПСЖ за кам-бекот во Барселона

пред 4 недели
можна размена на играчи на релација јувентус-псж

Алегри: Јувентус и ПСЖ им подготвуваат изненадување на навивачите, неверојатна размена

пред 4 недели
по франција калчо лигата не е опција за уругваецот

Кавани ќе ги одбие сите понуди од Италија, има друг план

пред 4 недели
бразилецот се запуштил....

ВИДЕО: Карантинот не води нигде, Нејмар со стомак како оној на Игуаин

пред 4 недели
има само еден приоритет до август

Кавани му кажа на Интер дали и кога ќе дојде

пред 4 недели
Напаѓачот се покажа во поинакво светло

ВИДЕО: Кавани со иновативна вежба за стомачни мускули  

пред 4 недели
алжирецот е во плановите на Рагник...

Милан не сака да слушне за продажба на Бенасер

пред 4 недели
Цената е одредена

ПСЖ бара 175 милиони евра од Барселона за Нејмар

пред 4 недели
Позитивна вест за фановите на „росонерите“

Тиаго Силва сака да се врати во Милан, потврди неговиот агент

пред 4 недели
клубот од манчестер треба да се потруди повеќе

Јунајтед понуди 80 милиони за Кулибали, се зачуди од одговорот на Наполи

пред 1 месец
се однесувал како зомби

Ди Марија има несоница и депресија поради паузата во сезоната

пред 1 месец