Tag: раиола
ерменецот бара нов клуб

Мхитаријан не сака ниту да се види со Мурињо а не па да игра под негово водство

пред 2 мес.
Провокација до Раиола или поддршка за Солскјер ?

Погба: Бла, бла е неважно, кога не знаете што се случува внатре, не зборувајте

пред 7 мес.
Се подготвува сериозна тужба и голем скандал

Раиола: Уште 300 фудбалери ќе го следат Ибрахимовиќ во спортот со ЕА Спорт!

пред 8 мес.
Голманот кој до неодамна очекуваше трансфер

Донарума се предомисли, подготвен е за нов договор со Милан

пред 1 година
Причина е желбата на Инсиње да остане во Неапол

Капитенот на Наполи ја прекина соработката со Мино Рајола

пред 1 година
Брза реакција на „Росонерите“

Милан одлучи со кого ќе го менува Донарума во јуни

пред 1 година
Французинот во свој стил

ВИДЕО: Погба се „јави“ по операцијата на глуждот

пред 2 години
Без влакна на јазикот

Легендата на Јунајтед: Раиола е срамота за фудбалот

пред 2 години
Парите никогаш не му биле во прв план

Де Лихт призна: Еден клуб се откажа поради дебелината на татко ми!

пред 2 години
со ова нема да се сложат навивачите на „старата дама“

Де Лихт за Барселона не бил доволно перспективен играч

пред 2 години