Ознака: Реал
Алаба ја мерка Ла Лигата

Билд: Бен Алаба ги сонува Реал и Барселона

пред 5 мес.
Младиот напаѓач го освои раководството на „Кралевите“

Марка: Главен приоритет на Реал за ова лето е Ерлинг Халанд

пред 5 мес.
Крај за кариерата на Јовиќ во Мадрид

Реал не простува: Јовиќ понуден на продажба

пред 5 мес.
Што на ова ќе каже Ванда Нара?

Реал е подготвен да ја плати откупнината за Мауро Икарди

пред 5 мес.
Рајола е во постојан контакт со спортскиот директор на Реал, Хосе Санчез

Мино Рајола: Ова лето во Реал ќе донесам првокласен фудбалер

пред 5 мес.
Реал ќе ги продава со голем дисконт

Покрај Герет Бејл, Реал подготви за продажба уште еден свој фудбалер

пред 5 мес.
Крај за престојот на Бејл во Мадрид

Реал дефинитивно ќе го продава Герет Бејл

пред 5 мес.
Вредностите се во милијарди евра

Ливерпул го има најскапиот тим во топ 5 европски лиги

пред 5 мес.
ПСЖ ја определи цената за Нејмар

ПСЖ е подготвен за продажба на Нејмар, но не сака да слушне за заминувањето на Мбапе

пред 5 мес.
После ова, Перес нема да спие мирно

Флорентино Перес има причина за страв – имал лична средба со инфициран од Коронавирус

пред 5 мес.
Судот го испразни паричникот на Бразилецот

Марсело возел пребрзо и без дозвола – казната е 105000 евра

пред 5 мес.
напаѓачот за реалната опасност

Лука Јовиќ: Стравувам, бев во ист базен со заразениот кошаркар на Реал

пред 5 мес.
Како да имал претчувство

Заболениот кошаркар на Реал молел да не се оди во Милано

пред 5 мес.
Залудно беше победата во „Ел Класико“

Длабока криза: Реал загуби 4 од последните 7 средби

пред 5 мес.
Како на ова ќе врати Реал?

ФОТО: На инвентивен начин Барселона ќе ги провоцира „Кралевите“

пред 5 мес.
Де Геа ќе се врати во татковината

Реал Мадрид е подготвен да плати било која цена за голманот на Манчестер Јунајтед

пред 5 мес.