Tag: репрезентација
ПОДДРШКА ПРЕД ИСТОРИСКИОТ НАСТАП

Авион над Скопје во чест на фудбалерите- Напред Македонија , одиме на Европско

пред 1 месец
тим од најстарите играчи на ова еуро

ФОТО: Пандев го предводи тимот на ветерани на ЕУРО 2020

пред 1 месец
уште едно признание

Македонскиот дрес најубав на ЕУРО 2020 според ЕСПН

пред 1 месец
порака од ффм пред стартот на еуро

Муамед Сејдини: Самоуверена, моќна, храбра, оптимистична. Ваква Македонија сакаме. Момци, со среќа.

пред 1 месец
АТМОСФЕРАТА Е ОДЛИЧНА МЕЃУ МАКЕДОНЦИТЕ

ВИДЕО: Повторно главен ди-џеј Елиф Елмас- денеска странски хит на репертоарот

пред 1 месец
мотив за поддршка плус

Шанса за Македонските навивачи: Владата во Букурешт дозволи 50% капацитет на стадионот

пред 1 месец
победа и ништо друго не доаѓа во предвид

Шишковски: Една грешка ќе го реши мечот со Австрија , се надевам тие ќе згрешат први

пред 1 месец
гладни сме за успех и победа

Димитриевски: Нема притисок , само мотивација за успех, одиме на победа против Австрија , не дојдовме за искуство

пред 1 месец
поддршка за фудбалерите

ФОТО: Вардарци со подршка за фудбалската репрезентација на ЕУРО

пред 2 мес.
репрезентативците го почувствуваа теренот во Букурешт

ФОТО: Македонската репрезентација го одржа првиот тренинг во Букурешт

пред 2 мес.
поранешниот репрезентативец за мечот со австрија

Наумовски за мечот со Австрија: Македонија и со Германија беше аутсајдер па победи

пред 2 мес.
Герет Саутгејт најде решение пред стартот на ЕП

Ротација во Англија: Најдена замената за повредениот Александар Арнолд

пред 2 мес.
погодете кој се врати

ФОТО: Барди се огласи по негативниот тест

пред 2 мес.
проблеми за „лалињата“

Холанѓаните во паника , се повреди Де Лихт ?

пред 2 мес.
ангеловски пресреќен

ФОТО: Добредојде дома Барди порача Ангеловски

пред 2 мес.
го совладаа емоциите

ВИДЕО: Ѕвездата на Австрија заплака на прес-конференцијата

пред 2 мес.