Ознака: салзбург
Европскиот првак не дозволи изненадување

ВИДЕО: Ливерпул за две минути го „реши“ Салзбург за прво место во групата

пред 7 мес.
Во пресрет на мечот со Салзбург

Клоп кон преведувачот: Преведувај како што треба или јас тоа ќе го направам место тебе

пред 7 мес.
Цената представува проблем

Барселона во Халанд гледа замена за Суарез ама не сака да плати 100 милиони евра

пред 8 мес.
Преговорите се започнати

„Старата Дама“ не се откажува од суперталентираниот Халанд

пред 8 мес.
Се разгорува битката за потписот на напаѓачот

Салзбург бара 100 милиони евра за Халанд, Барса и Реал во битка за талентот

пред 8 мес.
Тренерот на Елмас за ситуацијата во Наполи

Анчелоти негира проблеми во соблекувалната, очекува победа над Салзбург

пред 8 мес.
младиот напаѓач е мета на повеќе гиганти

Салзбург во очекување на првата официјална понуда за талентираниот Халанд

пред 8 мес.
Старата дама со висок понуда до челниците на Салзбург

Јувентус подготвува мега понуда за норвешкото чудо од дете

пред 8 мес.
Конкуренцијата е страшна

Наполи се откажал од можноста за купување на Халанд

пред 8 мес.
Актуелниот шампион без проблеми кај Генк

ВИДЕО: Наполи го доби трилерот со Салзбург, Елмас доби десет минути

пред 9 мес.
Анчелоти се предомисли

ФОТО: Елмас трет натпревар по ред не е дел од почетниот состав на Наполи

пред 9 мес.
Норвешка има нов фудбалски бисер

Тинејџерот на Салцбург продолжува да урива рекорди во Лигата на шампиони

пред 9 мес.
Салзбург успеа за момент да се врати од 3:0

ВИДЕО: Мохамед Салах го спаси Ливерпул од нов кикс во ЛШ

пред 9 мес.
Четири гола и грам надеж за гостите

ВИДЕО: Голеада на „Енфилд“ Ливерпул нема милост против Салзбург

пред 9 мес.
Ќе биде жешко на Енфилд

ФОТО: Ливерпул со најдобрите ќе „удри“ по Салзбург

пред 9 мес.
Холанд ја засени Европа

ВИДЕО: Норвешкиот „бисер“ кој влезе во историјата на Лигата на шампиони

пред 10 мес.