Ознака: санчо
Земи или остави за „Ѓаволите“

„Милионерите“ го губат трпението, Јунајтед доби ултаматум за Санчо

пред 38 мин.
кој ќе излезе како победник од ова препукување?

„Црвените ѓаволи“ упорни за Санчо, Дортмунд не го „пушта“ под 100.милиони евра

пред 1 нед.
„Милионерите“ се плашат од парите на Премиерлигашите

Во Борусија Дортмунд не се сигурни дека Санчо ќе игра за нив и во следната сезона

пред 2 недели
Ед Вудворд започнал нова рунда преговори

Манчестер Јунајтед притиска за Грилиш откако Борусија реши да го задржи Санчо

пред 3 недели
Цената може да биде проблем за заинтересираните

Борусија Дортмунд не попушта, бара 115 милиони евра за Санчо

пред 4 недели
Доминација на Англичаните

ФОТО: Мбапе е највредниот фудбалер во светот, следуваат Стерлинг и Санчо

пред 4 недели
Активна недела во Лондон

Франк Лампард го бара Санчо, Педро заминува од Челси – следна дестинација Серија А

пред 1 месец
желба, шпекулација или можна сензација на трансфер пазарот

Абрамовиќ во Челси носи четири топ играчи, еден од Лестер и тројца од Бундеслигата (ФОТО)

пред 1 месец
можно е да биде казнет за овој потег

ВИДЕО: Санчо постигна хет-трик и го искористи моментот да испрати порака за убиениот Џорџ Флојд

пред 1 месец
Ѕвездата на „милионерите“ се пофали

ФОТО: Новата тетоважа на најбараниот репрезентативец на Англија

пред 1 месец
солскјер доби буџет за голем трансфер

Јунајтед обезбеди кредит од 140 милиони фунти за да ја купи ѕвездата на Борусија Дортмунд

пред 1 месец
Порто ќе го има последниот збор

Лампард се откажува со Санчо поради тоа што Корона е достапен за трансфер   

пред 1 месец
„милионерите“ бараат наследник на Санчо

Борусија Дортмунд во обид да го купи Ансу Фати, Барселона бара посебна клаузула

пред 2 мес.
Солскјер нема да биде среќен

Јунајтед ги продава Погба, Лингард и Џонс за да собере пари за Санчо

пред 2 мес.
„Црвените Ѓаволи“ нема да трошат многу пари ова трансфер лето

Ед Вудворд со лоши вести за фановите на Јунајтед, ништо од трансферите на Кејн и Санчо?

пред 2 мес.
имаат погрешен пристап во преговорите

Легенда на Ливерпул го предупреди Јунајтед: Правите голема грешка со Џејдон Санчо

пред 3 мес.