Tag: синиша михајловиќ
Навивачите на Болоња беа во исчекување

Михајловиќ донел одлука по понудите од Интер и Лацио

пред 2 мес.
ПОРАДИ ФИНАНСИСКАТА СОСТОЈБА НИКОЈ ВЕЌЕ НЕ СЕ РАДУВА НА ТИТУЛАТА

Ништо од двете најголеми желби: Нови кандидати за тренер на Интер се Мијахловиќ, Фонсека и Сари

пред 2 мес.
Предупредување за „Старата Дама“

Михајловиќ пред дуелот со Јувентус: И Каљари немаше шанси со Милан но …

пред 2 мес.
МЕЃУ КАНДИДАТИТЕ И ИНЗАГИ И ГАТУЗО

Ниту Алегри, ниту Зидан: Пирло добива отказ, главен фаворит за нов тренер на Јувентус е Синиша Михајловиќ

пред 3 мес.
Српскиот тренер на чекор од договор со Јувентус

Михајловиќ го презема кормилото на „Старата дама“

пред 3 мес.
ОДАМНА КАЖА ДЕКА САКА ДА СЕ ПРОБА ВО АНГЛИЈА

Можно е да замине од Болоња: Клуб од Премиер лигата го бара Синиша Михајловиќ

пред 3 мес.
ВЕЛИ БИЛ НАЈДОБАР ИТАЛИЈАНСКИ ИГРАЧ ОД СРЕДНИОТ РЕД

Михајловиќ удри по Манчини: Зошто го повика мојот играч за да седи на клупа?

пред 4 мес.
не сака да работи две работи во исто време

Синиша Михајловиќ ја одбил Србија, не сака да седи на две столици

пред 7 мес.
Тренерот на Болоња по ремито со Аталанта

Михајловиќ: Не можам повеќе да барам од оваа година, останав жив

пред 7 мес.
Пред мечот со Рома

Лоши вести за Михајловиќ, два нови случаи со Ковид-19 во Болоња

пред 8 мес.
пред гостувањето кај интер, изненади со изјава

Михајловиќ се жали: Имам „крт“ во тимот, кога ќе го најдам ќе заврши со кариерата

пред 8 мес.
Тренерот на Болоња пред дуелот со Интер

Михајловиќ за Лукаку: Него може да го сопрам само во боксерски ринг, на теренот …

пред 8 мес.
србинот во интервју говореше за проблемите со кои се соочи

Михајловиќ: Во агонија неколку пати ја сонував својата смрт, јас сум роден два пати

пред 8 мес.
Хрватот е без клуб

Синиша Михајловиќ го враќа Манџукиќ во Серија А

пред 9 мес.
Тренерот на болоња со „дежУрните“ на социјалните мрежи

Михајловиќ по победата над Ковид-19: Сето ова го додавам на мојата среќна листа

пред 11 мес.
Откако се опорави од Ковид-19

Синиша Михајловиќ ќе ја предводи Болоња на подготовките

пред 11 мес.