Tag: синиша михајловиќ
ВЕЛИ БИЛ НАЈДОБАР ИТАЛИЈАНСКИ ИГРАЧ ОД СРЕДНИОТ РЕД

Михајловиќ удри по Манчини: Зошто го повика мојот играч за да седи на клупа?

пред 2 недели
не сака да работи две работи во исто време

Синиша Михајловиќ ја одбил Србија, не сака да седи на две столици

пред 3 мес.
Тренерот на Болоња по ремито со Аталанта

Михајловиќ: Не можам повеќе да барам од оваа година, останав жив

пред 4 мес.
Пред мечот со Рома

Лоши вести за Михајловиќ, два нови случаи со Ковид-19 во Болоња

пред 4 мес.
пред гостувањето кај интер, изненади со изјава

Михајловиќ се жали: Имам „крт“ во тимот, кога ќе го најдам ќе заврши со кариерата

пред 5 мес.
Тренерот на Болоња пред дуелот со Интер

Михајловиќ за Лукаку: Него може да го сопрам само во боксерски ринг, на теренот …

пред 5 мес.
србинот во интервју говореше за проблемите со кои се соочи

Михајловиќ: Во агонија неколку пати ја сонував својата смрт, јас сум роден два пати

пред 5 мес.
Хрватот е без клуб

Синиша Михајловиќ го враќа Манџукиќ во Серија А

пред 6 мес.
Тренерот на болоња со „дежУрните“ на социјалните мрежи

Михајловиќ по победата над Ковид-19: Сето ова го додавам на мојата среќна листа

пред 7 мес.
Откако се опорави од Ковид-19

Синиша Михајловиќ ќе ја предводи Болоња на подготовките

пред 8 мес.
Некои работи се вечни

ВИДЕО: Братската прегратка го покажува пријателството меѓу Ибрахимовиќ и Михаловиќ

пред 8 мес.
Популарноста на Викторија расне во Италија

ВИДЕО: Ќерката на Синиша Михајловиќ повторно провоцира на Инстаграм

пред 9 мес.
Компарација која привлече големо внимание

Синиша Михајловиќ: Фудбал без публика е исто како и жена без ц*цки

пред 9 мес.
болоња нема добар третман од судиите и медиумите во италија

Михајловиќ распали: Не третираат како убијци, а ние играме со „деца“

пред 10 мес.
три гола, промашен пенал и два црвени картони

ВИДЕО: Херојски пресврт на Болоња против Интер, Михајловиќ има причини за радост

пред 10 мес.
не победуваат секогаш подобрите, затоа фудбалот е убав

Интер доби сериозно „предупредување“ од Синиша Михајловиќ

пред 10 мес.