Ознака: славија прага
Не е само Ливерпул непоразен во Европа

Ливерпул не е единствениот клуб кој засега нема пораз, ги има уште дури пет во Европа

пред 5 мес.
„Свежа крв“ во Вест Хем

Вест Хем ќе даде 20 милиони за репрезентативецот на Чешка

пред 6 мес.
Барселона со втор тим славеше на „Џузепе Меаца“

ВИДЕО: Аривидерчи Интер, Конте остана без осминафинале во ЛШ – таму ќе играат „Милионерите“

пред 7 мес.
Фантастична партија на аргентинецот против „милионерите“

ВИДЕО: Меси ја однесе Барселона во осминафиналето во ЛШ, Интер се врати во игра

пред 8 мес.
Белгиецот е незадржлив

ВИДЕО: Лукаку со невообичаен соло продор до асистенција за Лаутаро Мартинез

пред 8 мес.
борусија нема победа против барселона, интер мора да победи во прага

ЛШ: Барселона – Дортмунд дерби, Интер фаворит во Прага

пред 8 мес.
Де Лаурентис и Наполи нема да даваат изјави во медиумите одреден време

Раководството на Наполи најави казни за фудбалерите

пред 8 мес.
Левиот бек го очекува нова долга пауза

Алба ја обнови повредата на бутниот мускул

пред 8 мес.
Проблеми меѓу двете големи ѕвезди

ФОТО: Ситуација по која се гледа дека Меси и Гризман не се „мирисаат“

пред 8 мес.
По ремито со Славија Прага

Пике: Ако играме на ова ниво, тешко ќе биде да ја освоиме Лигата на шампионите

пред 8 мес.
лајпциг води против зенит

ВИДЕО: Барселона се мачи со Славија Прага, Лајпциг води во Русија

пред 8 мес.
официјалните состави на Барса и на Славија Прага

ФОТО: Дембеле го менува повредениот Суарез, Ракитиќ остана на клупата

пред 8 мес.
Тренерот на барселона со своја теорија

Валверде индиректно ги нападна Меси и соиграчите за поразот од Леванте

пред 8 мес.
Славија Прага гневни на гостите

ФОТО: Ѕвездите од Барселона оставија невиден хаос по натпреварот во ЛШ

пред 9 мес.
Шпанецот ја смирува топката

Валверде: Задоволен сум од изданието на моите фудбалери, тие се на правиот пат

пред 9 мес.
Никој како Аргентинецот

ФОТО: Нов рекод на Меси во Лигата на шампионите на УЕФА

пред 9 мес.