Tag: слободен агент
незадоволен од проектот на клиперс

Кавај Ленард одби 36 милиони за една година и стана слободен играч

пред 3 мес.
Мбапе ги растура преговорите со ПСЖ, сака во Реал

Преговорите меѓу ПСЖ и Мбапе во ќорсокак, се поизвесно е заминувањето на младата ѕвезда

пред 2 години
Силва има една желба

Тиаго Силва сака во Барселона, да игра заедно со Меси

пред 2 години
Добар план на „Неразурите“

Интер може бесплатно да ги добие Мертенс и Вертонген

пред 2 години
Некој и Барселона да ја одбие

Напаѓачот на Манчестер Јунајтед одби да оди во Барселона, сака да потпише за Интер

пред 2 години
Се очекува Чонг да го прифати понуденото

Станаа познати условите со кои Интер ќе го привлекува Таита Чонг од Манчестер Јунајтед

пред 2 години
Рома го сака бесплатно, како слободен агент

Рома се откажа од Ерменецот Хенрик Мхитарјан

пред 2 години
Добар бизнис план на шампионот

Повредите и слабата форма го натераа Јувентус да го продава Арон Ремзи

пред 2 години
Изгледа невозможно, ама...

ФОТО: Стивен Џерард ќе заигра повторно во Ливерпул?

пред 2 години