Tag: солскер
уругваецот со нов потпис

ФОТО: Големата желба на Солскер сепак се исполни , Кавани уште една година во Јунајтед

пред 5 мес.
тренерот на јунајтед со изјава околу случувањата во клубот

Солскер: Сопствениците ми се извинија лично , ќе разговараат и со навивачите

пред 6 мес.
Погба го залажува Манчестер Јунајтед

Погба само ја смени тактиката, но се уште е со поглед кон Јувентус

пред 2 години
Норвежанецот дециден

Солскер: Бидете сигурни дека Погба ќе го видете овде и следната сезона

пред 2 години
Манчестер Јунајтед во резултатска офанзива

Солскер: Ми недостасуваат 2-3 играчи за да се бориме за титулата

пред 2 години
Последен ова на Гвардиола му го стори Јирген Клоп

Гвардиола сезонава третпат загуби од Солскер

пред 2 години
Солскер му ја прости грешката на Де Геја

Солскер: Де Геја е најдобриот голман на светот

пред 2 години
бразилецот беше одличен против Бриж

Солскјер за голот на Фред по 1,5 година: Не верував дека ќе бидам жив кога тој повторно ќе даде гол

пред 2 години
Фјури ќе и Солскер ќе работат на психологијата на фудбалерите

Тајсон Фјури на покана на Солскер ќе ги мотивира фудбалерите на Манчестер Јунајтед

пред 2 години
Солскер треба да го послуша својот поранешен соиграч

Ван Перси советува кој напаѓач треба да го донесе Манчестер Јунајтед, за да му профункционира нападот

пред 2 години
Невил и се приклучи на војната со зборови

Невил: Манчестер Јунајтед треба да го бојкотира Рајола, со години го понижува клубот

пред 2 години
Сколс им се чуди на новите навики во Јунајтед

Пол Сколс за Погба: Фергусон никогаш не би дозволил фудбалер да тренира одделно од клубот

пред 2 години
Солскер го советувал да оди во Борусија

Халанд демантира дека го одби Манчестер Јунајтед поради пари

пред 2 години
Во Јунајтед повторно се размислува за смена на Солскер

Манчестер Јунајтед ќе го менува Солскер со германски тренер

пред 2 години
Млад фудбалер во тимот на Солскер

ФОТО: Манчестер Јунајтед го обелодени своето најново засилување

пред 2 години
На Солскер му се „крои“ капа

Во Манчестер Јунајтед сепак има планови за смена на Оле Гунар Солскер

пред 2 години