Tag: сообраќајна несреќа
Голферот има среќа што остана жив

Операцијата е успешна, Вудс е свесен, но има сериозни повреди и го чека спортска пензија

пред 4 мес.
Непријатни вести од Рим

Директорот на Рома преживеал страшна сообраќајна несреќа

пред 6 мес.
ВОЗИЛОТО СЕРИОЗНО Е ОШТЕТЕНО

Самуел Ето имал многу среќа при сообраќајната несреќа во Камерун

пред 8 мес.
Едниот кариерата ја започна во Милан

Страшна несреќа во Италија, загинаа двајца фудбалери по судар со диви свињи

пред 9 мес.
сакал и да побегне од местото на инцидентот

Јувентус има проблем, Артур Мело во алкохолизирана состојба предизвикал сообраќајна несреќа

пред 10 мес.
тажен ден за џудо заедницата

ФОТО: Поранешен босански репрезентативец загина во тешка сообраќајка

пред 1 година
27 години од страшната несреќа

Сопатничката на Дражен Петровиќ: Мислев дека ако скокнам од 17 кат, кошмарите ќе престанат

пред 1 година
Тажни вести од Хрватска

ВИДЕО: Во сообраќајна несреќа загинаа 20 годишен ракометар на Загреб и 16 годишен фудбалер на Приморац

пред 1 година
Тажни вести пристигнаа од кавадарци

Животот го загуби капитенот на ФК Росоман, поранешениот играч на Хоризонт Турново и Тиквеш учествувал во сообраќајна несреќа

пред 1 година
ќе плати казна од 25.000 евра

ФОТО: Фудбалер на Баерн Минхен излета од автопатот и заврши на заштитната ограда

пред 1 година
Премиерлигашката ѕвезда на удар на јавноста во Англија

ФОТО: Грилиш побарал од навивачите да седат дома, па лудувал цел ноќ и го искршил автомобилот

пред 1 година
потврда од украинскиот боксерски сојуз

ВИДЕО: Млад боксерски шампион загина во тешка сообраќајка

пред 1 година
Французинот мина без последици

ФОТО: Зинадин Зидан доживеа собраќајна несреќа

пред 1 година
По шокантната вест ...

Македонија се збогува со легендарниот Буштур – никогаш нема да бидеш заборавен

пред 1 година
загина кошаркарската легенда

ТРАГЕДИЈА: Во сообраќајна несреќа загина Благоја Георгиевски – Буштур

пред 1 година
Страшна работа

Лажни вести од САД: Милт Паласио е жив!

пред 2 години