Tag: совет
Македонскиот младински репрезентативец

Марин Петков: Да ги почитуваме мерките за поскоро да се вратиме во нормала

пред 4 мес.
Откако Реал Мадрид пројави сериозен интерес

Левандовски со совети до Халанд и неговата иднина во Борусија Дортмунд

пред 5 мес.
Совети од Швајцарија

Лоренцо: Имам добра стратегија за да не паднам во депресија

пред 6 мес.
Совет до неговиот пријател

Диомансу Камара: Ако сака Мане да освои Златна топка, мора да премине во Реал Мадрид

пред 6 мес.
Совет или предизвик за клубовите во Серија А

Квардадо: Се надевам дека и останатите ќе го следат примерот на Јувентус

пред 7 мес.
Совет за подобро утре

Бакари Сања: Дајте му нов договор на Обамејнаг, не ја повторувајте грешката со Ван Перси

пред 7 мес.
Неочекуван совет за поранешниот Ф1 првак

Берни Еклстон му сугерира на Фетел да го напушти Ферари

пред 7 мес.
Важно е да се почитуваат препораките

Игор Иџе Стефановски со порака до фановите: Може и вака, седете дома (ВИДЕО)

пред 7 мес.
Џошуа и Кличко во менторско-студентски одно

Џошуа: Советите од Кличко ми значат многу

пред 11 месец
Напаѓачот се кае за грешката која ја направил

Боатенг: Бев идиот, среќата не се купува со пари!

пред 1 година
Другарски совет

Мареј: Овој Кирјос не е добар за тенисот!

пред 1 година