Tag: србија
МЕГА ТРАНСФЕР ВО СРБИЈА

Голема трансфер бомба во Белград: Коларов нов фудбалер на Црвена Звезда?!

пред 1 нед.
ПО ПОБЕДАТА НАД ВОЈВОДИНА И ТИТУЛАТА ВО СРБИЈА

Станковиќ: Овие момци ги заслужуваат сите пофалби, тие се едно злато

пред 1 нед.
ПРВА СУДИЈКА ВО СРБИЈА

ВИДЕО: Судијка во Србија досуди пенал, а потоа тргнаа неочекувани пораки- „Јецо, не се договоривме така…“

пред 4 недели
МАКЕДОНСКАТА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА НЕ ЈА ВОДЕШЕ БАШ СО ГОЛЕМ УСПЕХ

Поранешниот селектор на Македонија ќе биде тренер во Босна: Со младинците на Србија стана европски шампион сега ќе работи во Жељезничар

пред 4 недели
ПОРАЧУВААТ ДЕКА ЌЕ БИДЕ ИНТЕРЕСНО ДА СЕ ГЛЕДА МАКЕДОНИЈА НА ЕВРОПСКОТО

ВИДЕО: Српски подкастери за македонските фудбалери- „Имаат ситуација каква имаат во земјата, успеваат секогаш да делуваат како најдобри другари“

пред 4 недели
УЕФА испрати писмо до српската фудбалска федерација

УЕФА реагира: Наместени два натпревари во Србија

пред 4 недели
Во србија битката со ковид-19 е во друга димензија

Кошаркарите на Партизан во понеделник ќе се вакцинираат

пред 4 недели
Битката за титулата во Србија е скоро решена

ВИДЕО: Иваниќ му пресуди на Партизан, Црвена Звезда славеше во „вечното“ дерби

пред 1 месец
НЕ СЕ СИТЕ ПРОТИВ ПОРТУГАЛЕЦОТ

Додека сите го напаѓаат легендарниот Италијанец со поддршка за Роналдо

пред 1 месец
СИТЕ СЕ ВООДУШЕВЕНИ ОД МАКЕДОНЦИТЕ

Српската телевизија Б92 со анализа за репрезентациите од регионот: Македонија светска сензација, Балканот не е само Хрватска

пред 1 месец
СКАНДАЛОЗНИОТ ПЕНАЛ ГО ПРАТИ ВО ЗАТВОР

ВИДЕО: Скандалот во Србија со пресуда- судијата Срѓан Обрадовиќ осуден на 15 месеци затвор поради досуден пенал

пред 1 месец
РОНАЛДО ЕДНОСТАВНО ПОЛУДЕ

Дел Пиеро со критики до Португалецот: Она што го направи Роналдо е недозволиво, така не се однесува икона

пред 1 месец
Ќе биде интересно во соблекувалната на Јунајтед

ФОТО: Немања Матиќ со провокација до Бруно Фернандес и Роналдо по скандалот во Белград

пред 1 месец
Селекторот на Португалија тврди

Сантош потврди дека се слушнал со судијата: Ова извинување од судијата нема да го реши проблемот

пред 1 месец
Кражба, срамота, очајна одлука ....

ФОТО: Португалските медиуми збеснаа по скандалот во Белград

пред 1 месец
Португалецот се помири со реалноста

Роналдо по скандалот во Белград: Главата горе, одиме кон следниот предизвик

пред 1 месец