Tag: тепачка
ТРГНАА ДА СЕ ПРЕСМЕТААТ СО СУДИИТЕ

ВИДЕО: Неверојатни сцени во Копа Либертадорес- фудбалерите на Бока Јуниорс се степаа со полицијата, се користеше и солзавец

пред 3 дена
има уапсени фудбалери, реагираше амбасадата на аргентина

ВИДЕО: Скандал во Бразил, фудбалерите на Бока Јуниорс се тепаа со полицијата

пред 3 дена
ПОЛСКИТЕ ХУЛИГАНИ ПОВТОРНО НА СЦЕНА

ВИДЕО: Увертира за финалето на Лига Европа- фанови на Манчестер Јунајтед изедоа ќотек во Гдањск

пред 2 мес.
Шкотскиот фудбалер е уапсен од полицијата

ВИДЕО: Напаѓачот на Шефилд Јунајтед физички нападна навивач на улица

пред 2 мес.
Бразиелецот никако да научи да признае пораз

ВИДЕО: Нејмар го очекува тешка казна,  црвен картон па обид за тепачка во тунелот

пред 4 мес.
инцидент во американскиот фудбал

ВИДЕО: Ваква масовна тепачка во спортот ретко се гледа, летаа боксови на сите страни

пред 7 мес.
Недолично однесување

ВИДЕО: Несекојдневна тепачка на кошаркарски терен во Украина, сам против сите

пред 10 мес.
откако истепал тројца полицајци на миконос

ФОТО: Маскирани и опасни, како Мегваер и другарите ја напуштија судската сала во Грција

пред 11 мес.
летаа боксови, мегваер во главна улога

ВИДЕО: Мегваер како „Спартанец“ , сам против сите, видео од тепачката на Миконос

пред 11 мес.
ништо ново за оваа земја...

ВИДЕО: Нов скандал во Турција, претседателот на Трабзонспор влезе во физичка пресметка

пред 1 година
осветничка реакција на крајот од натпреварот

ВИДЕО: Тепачка на мечот Брајтон-Арсенал, двајца играчи се фатија за гуша

пред 1 година
Тензично прво соочувавање

ВИДЕО/ФОТО: На прес-конференција Нурмагомедов го шутна појасот на Фергусон, спречена е тепачка

пред 1 година
Срамни сцени во Чемпионшип

ВИДЕО: Ги загубија нервите, фудбалери на Кардиф се пресметаа по мечот со Нотингем

пред 1 година
Висината не секогаш дава предност

ВИДЕО: Како 165 см високиот напаѓач на Коламбус го совлада 30 см повисокиот противник во тепачка на лед

пред 1 година
Полицаецот не веруваше што му се случува

ВИДЕО: Турските навивачи изглумија тепачка, за да му поклонат торта на полицаец

пред 1 година
Судија насилник

Судија во Италија најпрво му додели црвен картон, а потоа му удри и глава на голманот на домашниот тим

пред 1 година