Tag: тер штеген
го пропушта ЕП

Тер Штеген се огласи по операцијата на коленото

пред 2 мес.
германија остана без стандардниот голман

Тер Штеген го пропушта Европското првенство

пред 3 мес.
легендарниот голман се сели во гигантот од шпанија

На Јувентус не му треба Буфон, тој кариерата ќе ја заврши во клубот на Меси !

пред 3 мес.
голманот на барса го фаворизира Халанд

Тер Штеген: Со Халанд секој тим би бил подобар, тој е иднината во следните 10 години

пред 3 мес.
Германците ќе мора добро да го чуваат

ВИДЕО: Тер Штеген го памети Барди по овој еврогол во мрежата на Барселона

пред 4 мес.
слалом на младиот французин

ВИДЕО: Ја издрибла пола одбрана на Барса, каков гол на Кунде за водство на Севилја

пред 6 мес.
На Меси ова нема да му се допадне

ФОТО: Пике, Де Јонг, Тер Штеген и Лангле се согласија на нови договори со намалени плати

пред 9 мес.
Останува најмалку до 2025

Барселона и Тер Штеген си подадоа рака

пред 10 мес.
загубената титула ги налути навивачите

Навивачите го казнија Меси, тој не е најдбориот играч на Барселона (ФОТО)

пред 1 година
сите се замнеливи освен тројца

Во Барселона само тројца играчи не се на трансфер листата, сите останати можат да заминат (ФОТО)

пред 1 година
Бартомеу најавува повеќе трампи, помалку пари

Меси, Де Јонг и Тер Штеген се сигурни, на останатите им „виси“ статусот во Барса

пред 1 година
Германецот импресиониран од домот на наполи

Тер Штеген: „Сан Паоло“ не е модерен, но има нешто посебно

пред 1 година
ГОЛМАНОТ бара повеќе

Тер Штеген ги прекина преговорите со Барселона, незадоволен од понуденото

пред 1 година
Германецот бара плата од која поголема е само таа на Меси

Барселона и Тер Штеген не можат да се договорат за продолжување на соработката

пред 1 година
Јувентус ќе се обиде да го искористи незадоволството на сјајниот голман

Криза во Барселона: Голманот Тер Штеген најави заминување од клубот

пред 1 година
Нешто се случува со Лионел Меси

Меси се понервозен, на тренинг се испокара и со голманот тер Штеген

пред 1 година