Tag: трансфер шпекулации
Се вжештува на фудбалските пазари

Трансфер-шпекулации в понеделник, 13 јануари. Преглед на денот

пред 9 мес.
Што има денеска ново...

Трансфер-шпекулации в недела, 12 јануари. Преглед на денот

пред 9 мес.
Денеска е мирен ден

Трансфер-шпекулации в сабота, 11 јануари. Преглед на денот

пред 9 мес.
Барселона пред бура

Трансфер-шпекулации в петок, 10 јануари. Преглед на денот

пред 9 мес.
Се повеќе пари се вртат на трансфер-пазарот

Трансфер-шпекулации во среда, 8 јануари, преглед на денот

пред 10 мес.
Зимскиот преоден рок зема залет

Трансфер-шпекулации во вторник, 7 јануари

пред 10 мес.
Клубовите разговараат, преговараат, а некои и купуваат...

Трансфер-шпекулации на 6. јануари. Се за што денеска се пишуваше во Европа

пред 10 мес.
Клубовите разговараат, преговараат, а некои и купуваат...

Трансфер-шпекулации на 3. јануари. Се за што денеска се пишуваше во Европа

пред 10 мес.
На зидан нема да му се допадне ова

Канте останува верен на Челси, не го интересира трансфер во Мадрид

пред 11 месец
Стоперот ги коментираше шпекулациите

Кулибали: Мојата цел е да ја освојам титулата во Италија со Наполи

пред 1 година