Tag: трансфер
ВО МАДРИД ГО ЧЕКААТ, ВО ПАРИЗ НЕ ПОМИСЛУВААТ ДА ГО ПУШТАТ

Мбапе во Реал? Ќе се борам со целата своја енергија тоа да не се случи

пред 2 дена
ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ОПТИМИСТ

Лапорта убеден дека Меси останува во Барселона: Преговорите одат како треба

пред 2 дена
ЌЕ БИДЕ ЅВЕЗДА НА ЛЕТНИОТ ПРЕОДЕН РОК

Фиорентина бара 40 милиони евра: Рома и Милан во битка за напаѓачот на Виола

пред 2 дена
РЕЧИСИ НИКОЈ НЕ Е ПОДГОТВЕН НА ТАКВА СУМА ВО ПАНДЕМИЈАВА

Клубовите кои го сакаат во проблеми: Агуеро бара доста висока плата

пред 2 дена
САКА КОНЕЧНО ДА ПОКАЖЕ ШТО ЗНАЕ

Не сака повеќе да биде резерва: Од Баерн заминува единствената светла точка против ПСЖ

пред 2 дена
УШТЕ НЕКОЛКУ ЕВРОПСКИ ВЕЛИКАНИ ЧЕКААТ НА НЕГО

Аргентинецот е на потег: Барселона ја достави својата понуда до Агуеро

пред 3 дена
ШПАНСКИОТ РЕПРЕЗЕНТАТИВЕЦ СЕ ВРАЌА ДОМА

Каталонски Спорт: Олмо стана миленик на шпанскиот селектор и се она што на Барса и треба, Лапорта ќе го врати назад

пред 3 дена
НАЈВЕРОЈАТНО УШТЕ ЕДНА ГОДИНА ЌЕ ИГРА ЗА БОРУСИЈА ДОРТМУНД

„Goal.com“: Халанд има нереални барања- клубовите се откажуваат од него

пред 3 дена
Шпанецот најавува заминување од Мадрид

Сенаторот заминува: Рамос го напушта Реал Мадрид

пред 3 дена
Ветеранот се уште не размислува за пензија

Буфон го напушта Јувентус , но останува во Италија

пред 3 дена
Французинот спремен за нов предизвик

Варан на излезни врати од Реал

пред 4 дена
На потег се „Кралевите“

Солскјер притиска за Варан ама цената не му одговара

пред 5 дена
ЌЕ ИГРА ЗА ГРЧКИ ТИМ ВО АМЕРИКА

Легендарниот француски напаѓач повторно на терен: Сисе му се врати на фудбалот, но ќе игра во четврта лига во САД

пред 5 дена
Напаѓачите отворено за иднината

Нејмар и Мбапе открија каде ќе играат следната сезона

пред 5 дена
Џеко на излезни врати од Рома

Рома планира раскин на договорот со Џеко

пред 5 дена
ЧЕТИРИ КЛУБА ПО ХРВАТОТ

Се подалеку од останување во Милан: Белгиските медиуми јавуваат дека Манџукиќ ќе направи спектакуларен трансфер во Белгија

пред 6 дена