Tag: трансфери
топ приоритети во јануари, напаѓач и играч од средниот ред

Јувентус ги потврди играчите по кои тргнува во јануари, Кулушевски заминува од Торино

пред 1 месец
Најавува ли мега трансфери

Првиот човек на Ла Лига тврди: Реал Мадрид има пари за Мбапе и Халанд

пред 3 мес.
очајна ситуација во арсенал

Дејли Меил: Во Арсенал е како граѓанска војна. Играчите бараат трансфер преку Инстаграм

пред 3 мес.
ЧИСТКА ВО РИМ

Главоболки за Лотито: Лацио во последните мигови од преодниот рок очајнички продава 18 фудбалери

пред 3 мес.
последен обид со подобра понуда

Последен обид на Манчестер Сити, на потег е Тотенхем, Кејн сака да замине

пред 3 мес.
ИАКО ЧЕЛСИ НАПРАВИ ИСТОРИСКИ ТРАНСФЕР, НЕ ПРВ ТРОШАЏИЈА ВО АНГЛИЈА

Челси и Манчестер Сити не се најголемите трошаџии, во Премирлигата најмногу потрошија „топџиите“

пред 3 мес.
добри вести за псж и навивачите

Разрешени дилемите, Мбапе донел одлука која го израдува и Меси

пред 4 мес.
аргентинецот си оди поради меси, доаѓа во италија

Икарди се враќа во Италија, оди во најголемиот ривал на Интер

пред 4 мес.
одлуката наводно е конечна

Роналдо донел одлука, навивачите на Јувентус го очекуваа ова

пред 4 мес.
одлука има, се чека официјална потврда

Роналдо има донесено одлука, Јувентус жестоко ќе го нападне Интер

пред 4 мес.
ТЕШКИ ДЕНОВИ ПРЕД ИТАЛИЈАНСКИОТ ШАМПИОН

Мора итно да заработат најмалку 100 милиони евра: Распродажба во Интер, заминуваат многу играчи

пред 5 мес.
МИНАТАТА СЕЗОНА НЕ ПОКАЖАА НИШТО

Ги платија 85 милиони евра, сега ги бркаат: Барселона на двајца играчи им кажала да си бараат нов клуб

пред 5 мес.
ТУРЧИНОТ ЌЕ ГО ЗАМЕНИ МИЛАНО СО ТОРИНО

Трансфер потреси во Италија: Чалханоглу блиску до договор со Јувентус, Милан замената ја доведува од Рома

пред 7 мес.
дали е можен трансфер на кејн во манчестер

Јунајтед подготвил понуда за Кејн која не се одбива, на повидок спектакуларен трансфер

пред 7 мес.
португалецот е тренер кој го бараат, тој одбива понуди

Мурињо одбил три понуди, ова се клубовите кои добија „корпа“ од Португалецот

пред 7 мес.
РИСТОВСКИ Е ВО ТИМОТ ЗА НАРЕДНАТА СЕЗОНА СПОРЕД МЕДИУМИТЕ

Хрватските медиуми стравуваат: Аријан Адеми ќе си замине од Динамо Загреб- сака да се проба во посилно првенство

пред 8 мес.