Tag: тренинг
Освежување за „баварците“

ФОТО: Одлични вести за Баерн Минхен, Левандовски се враќа во тимот

пред 21 час
Сончевото време, мотив плус за работа

ФОТО: Фудбалерите со лесен тренинг пред утрешното заминување за Германија

пред 3 недели
По поразот од Романија во Букурешт

Македонија со последна подготовка пред Лихтејнштајн, желбата е прва победа во квалификациите за СП

пред 4 недели
Непријатен момент за напаѓачот

ВИДЕО: Атлетико Мадрид се огласи откако Дембеле колабрираше на тренинг

пред 4 недели
Непријатни слики од Мадрид

ВИДЕО: Дембеле колабрираше на тренингот на Атлетико Мадрид, соиграчите во шок

пред 4 недели
Пиоли има причина за спокојство

Ибрахимовиќ почна со тренинзи, ќе игра против Манчестер Јунајтед

пред 1 месец
Белгиецот одработи неколку полни тренинг сесии

ФОТО: Одлични вести за Зидан, Еден Азар е подготвен за настап против Елче

пред 1 месец
Нема крај на лошите вести за Белгиецот

Азар за време на рехабилитацијата обонови уште една повреда на ногата

пред 2 мес.
Лоши вести за Македонија пред мартовските натпревари

Леванте потврди: Енис Барди повторно се повреди и нема да игра против Атлетик Билбао

пред 2 мес.
Крилниот напаѓач е пред кам-бек во тимот

ВИДЕО: Одлични вести за „Римската волчица“, Заниоло почна со интензивни тренинзи

пред 2 мес.
Нови проблеми за калчолигашот

Торино го откажа денешниот тренинг поради Ковид-19 случаи во тимот

пред 2 мес.
Лоши вести за навивачите на „Старата Дама“

Уште еден удар за Пирло, Јувентус без двајца првотимци против Порто

пред 2 мес.
Ќе мора да оди на операција

ФОТО: Носот на Дарко Чурлинов по „средбата“ со топката

пред 2 мес.
Лоши вести за македонскиот репрезентативец

Штутгарт потврди: Чурлинов во петок на операција по најновата повреда

пред 2 мес.
Аргентинецот се опоравил од повредата

Одлични вести за Гвардиола, Кун Агуеро почна со тренинзи

пред 2 мес.
Поништени каматите од 60 000 евра

ФК Вардар од утре на тренинг, со 330 000 евра треба да ја довршат сезонава

пред 2 мес.