Tag: тренинг
Тренинг вреден „злато“

ВИДЕО: Македонија ја одработи завршната подготовка за Исланд

пред 5 мес.
Во рејкјавик

ФОТОГАЛЕРИЈА: Македонија со амбиција за победа засилена со Марковски

пред 5 мес.
одработен тренингот

ФОТО: Македонската репрезентација во полна пареа се подготвува за Ерменија

пред 5 мес.
одработен првиот тренинг

ФОТОГАЛЕРИЈА: Селекторот Милевски го одработи првиот тренинг

пред 5 мес.
изработен вториот тренинг

Ферстапен на врвот, но заврши „во ѕидот“ во Спа Франкенштајн

пред 5 мес.
аргентинецот ќе дебитира на 29 август

ВИДЕО: Меси и Нејмар соработуваат одлично на тренинг, се чека настап на официјален натпревар

пред 5 мес.
промените не секогаш се лесни

ВИДЕО: Меси бил нервозен на првиот тренинг за ПСЖ

пред 5 мес.
Ветеранот е подготвен

ФОТО: Ибрахимовиќ го најави својот кам-бек на зелените терени

пред 6 мес.
многу емоции, во интер се надеваат дека ќе ја продолжи кариерата

ВИДЕО: Емотивно враќање на Ериксен во Интер, тој е голем фудбалски херој

пред 6 мес.
Процесот на рехабилитација уште трае

ВИДЕО: Посебен поздрав за Ериксен од Интер, Данецот се врати на тренинг

пред 6 мес.
ДАДЕН ОДГОВОР НА ПРАШАЊЕТО

Сосем друга работа: Бојкот на клубот и желбата за заминување не се причината што Кејн го нема тренинзите

пред 6 мес.
финансиски проблеми во барселона

Меси нема да тренира со Барселона

пред 6 мес.
Подготовки за новата сезона

ВИДЕО: „Кралевите“ вежбаат прослави на голови, Марсело се издвојува

пред 6 мес.
Незгода на тренинг

ВИДЕО: Британски атлетичар немаше среќа, остана без заб

пред 6 мес.
Засилување за македонија

Јакимовски се враќа на тренинг: Едвај чекам да бидам на теренот

пред 6 мес.
ТИМОТ НА СЕДЛОСКИ ПОДГОТВЕН

ФОТО: Шкупи со последен тренинг пред мечот со Санта Клара

пред 6 мес.