Tag: тренинзи
сите фудбалери беа тестирани....

ФОТО: Шкендија прва ги „запали“ моторите, тетовчани им се вратија на тренинзите

пред 5 мес.
чекор поблиску до продолжение на сезоната

Премиерлигашите одлучија: Екипите ќе продолжат со нормални тренинзи

пред 5 мес.
емотивна исповед на трој дини

Ѕвездата на Ватфорд, одбива да тренира поради здравјето на неговиот син

пред 5 мес.
клубовите ги „палат“ моторите

ФОТО: Шпанските клубови тренираат со десет фудбалери во група

пред 5 мес.
најдобрите тимови во англија одлучија да започнат со тренинзи

ФОТО: Премиерлигашите од вторник им се враќаат на професионалните обврски

пред 5 мес.
Јуве ги „запали“ моторите

Сари по два месеци се врати во Јувентус (ФОТО)

пред 5 мес.
најдобрите тенисери се враќаат во акција

ВИДЕО: „Белиот спорт“ се враќа, Надал и Ѓоковиќ на терените од 11.мај

пред 6 мес.
нема зараени во шпанскиот гигант

ФОТО: „Кралевите“ негативни, од понеделник им се враќаат на обврските

пред 6 мес.
се очекува да се појави и ибрахимовиќ

„Росоњерите“ од четврток почнуваат да работат со полна пареа

пред 6 мес.
на шест фудбалери беа извршени контролни тестови

Италјанскиот шампион се враќа на фудбалските терени

пред 6 мес.
италија полека но сигурно се враќа во нормала

Болоња и Синиша Михајловиќ се враќаат во строј следната седмица

пред 6 мес.
ги „палат“ моторите...

ОФИЦИЈАЛНО: Тимот на Сасуоло од понеделник им се враќа на тренинзите

пред 6 мес.
Наполи е петтиот клуб во серија а кој му се враќа на обврските

Наполи и Елмас ги „палат“ моторите од понеделник

пред 6 мес.
Шпанската влада даде дозвола за вакво нешто

Шпанските клубови на 4.мај започнуваат со тренинзи

пред 6 мес.
Топџиите започнаа со одвоени тренинзи

ФОТО: Дел од ѕвездите на Арсенал им се вратија на тренинзите

пред 6 мес.
Одлука која дава надеж дека Ла Лига ќе продолжи

„Кралевите“ на 4.мај им се враќаат на тренинзите

пред 6 мес.