Tag: тренинзи
Одлука која дава надеж дека Ла Лига ќе продолжи

„Кралевите“ на 4.мај им се враќаат на тренинзите

пред 1 година
се очекува да продолжат со тренинзи во мај

Интер ги има сите странски играчи на располагање освен еден

пред 1 година
очекуваат да започнат со тренинзи на 4 мај

Милан ги повика странците да се вратат во Италија, проблематичен е Ибрахимовиќ

пред 1 година
„ќе помине многу време пред да се вратиме во нормален живот“

Тим откри колку време е потребно да се подготват за продолжение на сезоната

пред 1 година
До понеделник интер ќе биде комплетен

Брозовиќ и преостанатите интернационалци се вратија во Милано

пред 1 година
ваков чекор превземаа и Наполи и Лацио

Ништо од враќањето на терен, Милан ги откажа тренинзите

пред 1 година
по примерот на лацио

Сеуште е рано, Наполи и Елмас го одложија враќањето на тренинзите

пред 1 година
Стабилно ментално здравје во време на коронавирус

Спортски психолог предупредува: Спортот застана, спортистите не смеат

пред 1 година
Тренерот на Интер константно ги контролира своите фудбалери

Д’Амброзио: Конте не ни дава мир, многу често ни ѕвони…

пред 1 година
Аталанта имаше закажано тренинг за утре

Клубовите во Серија А го одложија враќањето на тренинзите

пред 1 година
Замре се кај Барселона

ФОТО: Барселона се откажа од тренинзите и од сите клупски активности

пред 1 година
Кристијано остана во Португалија

Јувентус продлжи со тренинзите без Роналдо

пред 1 година
Македонскиот вицепрвак наскоро заминува за Струга

ФОТО: Еурофарм со завршни подготовки во Маврово

пред 2 години
Почнува новата сезона во „Голманската Академија“

Филип Ивановиќ: Предизвик е да помогнете во остварувањето на детскиот сон

пред 2 години
Вработен на Болоња за однесувањето на Синиша

Михајловиќ е во добра форма штом вика по играчите

пред 2 години