Tag: трибини
Ковид-19 создава нови проблеми

Холандија, Велика Британија и Словачка со нови мерки и забрана за навивачи на трибините

пред 4 недели
Подобрување на инфраструктурата

Од ФФМ најавија изградба на две нови трибини на градскиот стадион во Штип

пред 2 мес.
Одлични вести од островото за фудбалските фанови

Борис Џонсон најави кога навивачите ќе можат да се вратат на трибините во Англија

пред 3 мес.
Пред најавениот рестарт на Серија А

Гравина: Мојата најголема желба е барем мал број на фанови да има на трибините

пред 5 мес.
Претседателот на УЕФА со оптимистичка најава

Чеферин: Верувам дека стариот фудбал со навивачи на трибините ќе се врати наскоро

пред 5 мес.
Каталонците се подготвуваат за натпревари без публика

Барселона ќе го затвори „Камп Ноу“ до почетокот на следната година

пред 6 мес.
Поради неспортско однесување на навивачите

Откако го заборавивме натпреварот, пристигна жестока казна од УЕФА за Ајакс

пред 7 мес.
Германците повторно пред сите

Во Бундеслига на разглас ќе се пуштат песни и извици на навивачите

пред 8 мес.
БЛИЗУ 5.000 МАКЕДОНЦИ ЗА ПЕКОЛ НА ЧЕСИТЕ ВО ВИЕНА

ФОТО: Македонската фаланга се најде во медиумите од регионот, се рушат сите рекорди на посетеност

пред 10 мес.
Последно загревање пред клучниот меч

ВИДЕО: Националниот стадион во Варшава се полни, Македонија се растрча по теренот

пред 1 година
Ужива во слободата

ВИДЕО: За две недели во пензија, Снајдер се поправил 10 килограми

пред 1 година
Драма на централниот терен

Прекинат натпреварот Ѓоковиќ – Баутиста Агут

пред 1 година
Тенис

Скандал на Ролан Гарос: Работници ги пополнувале празните места на трибините

пред 1 година