Tag: твитер
КРАТКО И ЈАСНО

Објавата на Челзи на Твитер по освојувањето на ЛШ експресно стана хит на социјалните мрежи

пред 3 недели
реакција на ибра, неговиот свет е без расизам

Се огласи Ибрахимовиќ, во светoт на Златан нема место за … (ФОТО)

пред 5 мес.
неверојатен пресврт на мечот во менхенгладбах

ФОТО: Што „твитна“ Борусија Менхенгладбах по неверојатната победа против Баерн Минхен

пред 6 мес.
заслужени пофални зборови

Меџик Џонсон: Стеф Кари е најдобриот „снајперист“ во историјата

пред 6 мес.
По вториот гол за Лидс во Премиер лигата

Алиоски: Прекрасен начин да се заврши оваа 2020 година, одлични перформанси

пред 6 мес.
Ѕвездата на Денвер ги заслужува

Соиграчите со пофалби за Јокиќ: Дојдете да видите што прави на тренинг (ВИДЕО)

пред 6 мес.
од денеска и официјално

Наполи „твитна“: Добредојдовте на стадионот „Диего Армандо Марадона“ (ФОТО)

пред 7 мес.
Дуелот на великаните продолжи на Твитер

ФОТО: Барселона го „пецна“ Јуве, поразениот одговори со провокација

пред 8 мес.
Швеѓанецот со закана кон вирусот

Ибрахимовиќ: Ковид имаше храброст да ме предизвика мене.. Лоша идеја

пред 9 мес.
Откако шпанецот го напушти Баерн Минхен

Левандовски за Тиаго: Ми беше задоволство што играв со магионичар како тебе

пред 9 мес.
ако не е меси фудбалот во шпанија би бил поинаков

„Марка“ со еден твит покажа што значи Меси за Барселона и шпанскиот фудбал

пред 9 мес.
Португалецот е целосно посветен на семејството

Роналдо до Георгина: Среќен сум што ги споделувам овие моменти со тебе (ФОТО)

пред 10 мес.
Погледни се во огледало !

Бекер во војна со Кирјос, причината е Ѓоковиќ и „Адрија тур“ (ФОТО)

пред 12 мес.
По неверојатниот гол против Еспањол

Ла Лига со честитки за Барди: Малиот магионичар од Македонија, гениј..

пред 1 година
трикови од тенисот, видеото има над 4 милиони прегледи на твитер

ВИДЕО: Федерер не може да го изненади ништо, тренира и на снег

пред 1 година
Хакерите ја открија тајната на Барселона

ФОТО: Хакери го пробија твитерот на Барселона, објавија интересни информации за Нејмар

пред 1 година