Tag: ван де бек
НОВ КЛУБ НОВ АВТОМОБИЛ

Дони Ван де Бек на тренинг кај Јунајтед дојде со „ѕвер“ автомобил од 150.000 фунти (ФОТО)

пред 3 недели
Солскјер направи повеќе промени

ФОТО: Хендерсон на голот, Ван Де Бек од првата минута против Лутон

пред 1 месец
Петгодишен договор

Манчестер јунајтед го договори Ван де Бек, Ајакс ќе инкасира 40 милиони фунти

пред 2 мес.
Се очекува „масовна тепачка“ од европски гиганти

Нова распродажба во Ајакс: Де Бек, Онана и Таљафико ќе си заминат најавува Ерик Тен Хаг

пред 4 мес.
Зидан одлучил да ги победи Јунајтед и Евертон

Реал Мадрид не се предава, подготвена нова понуда за Ван Де Бек

пред 5 мес.
Ајакс го има последниот збор

Ван Де Бек ги договорил условите за трансфер во Манчестер Јунајтед

пред 6 мес.
Ќе биде ова повеќе од неизвесна „трка “

Реал Мадрид, Јувентус и Манчестер Јунајтед во дуел за потписот на Ван Де Бек

пред 6 мес.
Ајакс останува без уште една ѕвезда

Ван де Бек пред потпис со „Кралскиот“ клуб

пред 9 мес.
Солскјер побарал брзи преговори

Ван де Бек и Саул потенцијални замени за Погба во Јунајтед

пред 11 месец
Најавени се промени во Мадрид

Зидан го вклучил алармот, „Кралевите“ ќе купуваат креативци во јануари

пред 1 година
Остануваат преговорите со Ајакс

Марка: Реал и Зидан најдоа алтернативно решение за недостапниот Погба

пред 1 година